Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Створення сучасного розвивального простору для дітей завдяки Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками»

Октябрь 18th, 2018 Новини Вывести на печать

 

Завдяки участі у Конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками», який проводиться вже не перший рік у нашому місті, вдалося реалізувати проекти для створення сучасного розвивального простору спрямованого на розвиток соціальних навичок взаємодії дітей, у якому вони активно діють, спілкуються, отримують знання, розвивають свої уміння, навички, проявляють емоції та почуття.

DSCN9860
Так, за підтримки Павлоградської міської ради, компанії ДТЕК «Павлоградвугілля» та ГО «Агенція економічного розвитку м. Павлоград», в рамках конкурсу «Громада своїми руками», 18 жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття трьох проектів, на якому були присутні: заступник міського голови Радіонов О.М., регіональний представник ДТЕК по соціальному розвитку Коновалова О.О., голова ГО «Агенція економічного розвитку м. Павлоград» Чумак Н.В.
Креативність реалізованих проектів безмежна.

DSCN9815
Два проекти спрямовані на створення комфортних умов перебування дітей на прогулянці, безпечної життєдіяльності завдяки благоустрою павільйонів, організації пізнавальної, творчої, оздоровчої діяльності дітей під час перебування на свіжому повітрі, впроваджені ініціативними групами дитячого навчального закладу №16 «Світлячок» під назвою «Оздоровче розвивальне середовище «Рум’яні щічки» — керівник Козорог Тетяна Василівна та Дитячого навчального закладу №1 «Веселка» під назвою «Територія затишку і комфорту в дитячій країні «Веселка» — керівник Кучеренко Микола Олександрович.
Ще один реалізований проект, дав можливість створити модернізований творчий простір для всебічного розвитку дітей та підлітків, підвищити престижність художньої освіти, втілити інноваційні методи та сучасні технології в позашкільному навчальному процесі, під назвою «Мистецько-освітній простір «Арт –лабораторія» на базі Дитячої музичної школи №1» — керівник Осіння Вікторія Іванівна.

DSCN9732
За активну життєву позицію, творчу ініціативу та успішну реалізацію проектів Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» представники ініціативних груп отримали подяки міського голови.

DSCN9680
Такі проекти, забезпечують створення сучасного розвивального середовища у навчальних закладах для виховання гармонійної та всебічно розвиненої, творчої особистості у дітей, що має не аби яке значення для процвітання нашої громади!

Відділ з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • У Павлограді відзначили переможців і номінантів конкурсу «Творче досягнення року — 2018»
 • Звіт про виконання міського бюджету м. Павлоград за 2018 рік
 • Попереджувальні заходи щодо кору.
 • Виконання бюджету в розрізі програм
 • Товариство GIZ запропонувало новий проект
 • ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!
 • Про затвердження фінансового плану КП «Аварійно-рятувально-водолазна станція» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградтеплоенерго» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про визнання нерухомого майна безхазяйним
 • Проекти рішень 47 сесії
 • Проекти рішень 46 сесії