Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

Всеукраїнський тиждень права в закладах освіти міста

Декабрь 17th, 2013 НовиниОсвіта Вывести на печать

З 1950 року 10 грудня відзначається як День прав людини. Указом Презедента України від 08.12.2008 року №1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
З 09 по 13 грудня 2013 року в Україні проводився вже традиційний Всеукраїнський тиждень права, у якому активну участь взяли і школи нашого міста.
З метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури всі навчальні заклади міста проводили різноманітні заходи, до участі в яких залучалися органи учнівського самоврядування, фахівці міжрайонного управління юстиції, служби у справах дітей, інших установ, депутати міської ради.
Тиждень розпочався 9 грудня проведенням Всеукраїнського уроку «Права людини». До цього уроку школи підготували тематичні газети, стіннівки, у бібліотеках — книжкові виставки літератури правового змісту.
Протягом тижня у закладах проходили різноманітні конкурси, ігри інформаційного, освітнього та виховного характеру на правову тематику; було організовано перегляд фільму «Торгівля людьми» та проведення правового тренінгу «Як не стати жертвою злочину». Спільно з працівниками міської служби та кримінальної міліції у справах дітей підлітки вели діалог «Якщо тобі немає 18».
У рамках тижня права пройшов міський турнір старшокласників «Знавці права». У І етапі перемогли команди ЗШ № 1,2, 5,9,20, у ІІ (фінальному) – команди ЗШ №5 та №9.
Тиждень права показав, що практично кожен учень знає, що серед основних його прав: право на життя, право на здоров’я, право на навчання, право на повагу до себе. Це невеликий перелік прав людей, встановлених законодавством України, які повинні забезпечуватися державою. Винні ж у порушенні таких прав несуть юридичну відповідальність.
Під час заходів наголошувалося, що основна мета держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами і так далі. І якщо дотримання поведінкових норм буде здійснюватися на найпочатковіших етапах, то менше буде допускатися правопорушень. Основна ж спрямованість держави – охорона прав людини, їх захист та неприпустимість порушень з боку інших осіб.
Наголошення на цих нормах набуває особливої актуальності під час подій, які зараз відбуваються в Україні, особливо в її столиці, місті Київі. Привернути увагу до цих подій, дати їм правову оцінку мали за мету заходи для старшокласників, які також проводилися у навчальних закладах в рамках тижня права.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

День захисту дітей

Останні надходження

 • Проєкт «Відкрита влада»
 • Інформація щодо епідситуації по місту 23.09.2021 року
 • Робота закладів освіти міста при «жовтому» рівні епідемічної безпеки.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого значення та звіту про стратегічну екологічну оцінку
 • Подача питної води по графіку
 • Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування
 • Управління соціального захисту населення інформує
 • У місті з’явився майданчик для гри в шахи
 • Інформація щодо епідситуації по місту 22.09.2021 року
 • Павлоградські боксери – вибороли призові місця
 • Оголошено конкурс на отримання фінансової підтримки громадських організацій
 • Бібліотеки вітали рідне місто
 • Інформація щодо епідситуації по місту 21.09.2021 року
 • Підприємці подарували містянам цікаві локації у День міста
 • Презентація міжнародної версії Єдиного експортного вебпорталу