Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Західний об’єднаний контрольно-ревізійний відділ інформує:

Май 26th, 2011 Новини Вывести на печать

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 №393/96-ВР громадяни України мають право звернутися до органів Державної контрольно-ревізійної служби (далі ДКРС) щодо реалізації своїх соціально-економічних, особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записано посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою. Звернення може бути як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором визнається анонімним і розгляду не підлягає.
Відповідно до статті 10 Закону України «Про звернення громадян» не допускається розголошення одержаних із звернень відомостей про особисте життя громадян без їх згоди, а також іншої інформації, якщо це ущемляє права і законні інтереси громадян.
Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від їх отримання. Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку.
Згідно зі статтею 11 Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» із змінами та доповненнями (далі Закон «Про ДКРС») проведення позапланових ревізій здійснюється в межах компетенції та повноважень служби на підставі рішення суду. Відповідно до статті 2 Закону «Про ДКРС» головним завданням органів ДКРС є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов’язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, в бюджетних установах і у суб’єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно.
Відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» якщо питання, порушені в одержаному органами ДКРС зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п’яти днів пересилається за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.
Начальником Західного об’єднаного контрольно-ревізійного відділу проводиться прийом громадян регулярно у встановлені дні та години: друга середа кожного місяця з 10.00 години до 12.00 години.

Крім того, у відділі працює «телефон довіри» — 0563- 20-09-82.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-0ba30f5dd87b23fc7e5e48509670d7dc-V

Останні надходження

 • Звіт міського голови за 2018 рік
 • Павлоградці вшанували учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС
 • Незабутня зустріч до дня народження незабутньої людини
 • Про створення постійної комісії з погодження на здійснення процедур закупівель, що потребують негайного вирішення
 • Про затвердження матеріалів аерофотозйомки території м.Павлограда у складі технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель м.Павлограда (І етап)
 • Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!
 • Шановні судді та працівники судових установ!
 • Про присвоєння поштової адреси
 • Міський голова прозвітує пред громадою
 • Засяяла «Різдвяна зірочка»
 • Вітаємо переможців!
 • Про організацію виконання суспільно-корисних робіт особами на яких покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
 • Про організацію виконання адміністративного стягнення у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт
 • Про організацію виконання суспільно корисних робіт засудженими до покарання у виді громадських робіт
 • Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік