Звернення міського голови Анатолія Вершини до Міжнародного дня сім’ї
Сердечно вітаю вас з Міжнародним днем сім’ї!
Сім’я – це найцінніше, що ми маємо. Саме в родині формуються цінності, які ми несемо через усе життя – доброта, повага, взаєморозуміння та відповідальність.
У цей непростий час, коли наше суспільство проходить через великі виклики, саме сім’я стає тією опорою, яка допомагає вистояти, залишатися людьми, зберігати віру в добро. Дякую кожній родині нашої громади за тепло, яке ви даруєте одне одному, за виховання дітей у любові та гідності, за підтримку і допомогу ближнім.
Особливі слова вдячності – сім’ям військовослужбовців, які боронять нашу країну. Ваші витримка, сила духу і любов – безцінні. Ми низько схиляємо голови перед вашою жертовністю та мужністю.
Бажаю кожній родині миру, благополуччя, взаємної підтримки й радості від спілкування одне з одним. Нехай у ваших домівках завжди панують злагода, тепло і добробут.
Бережіть свої родини, бо саме з них починається сильна і щаслива держава.
З повагою міський голова Анатолій ВЕРШИНА