- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

 

До Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету міністрів України від 21 липня 2005 р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» внесені зміни постановою Кабінету міністрів України від 24 грудня 2019 р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».
З урахуванням зазначених вище постанов і відповідно до рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 26.12.2019 р. за №1158 «Про визначення плати за теплову енергію», у зв’язку із зміною ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу) комунальне підприємство «Павлоградтеплоенерго» проведе зміну розміру нарахувань за теплову енергію за грудень 2019 року.
Підставою для зміни розміру нарахувань є умова, коли ціна природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), придбаного виконавцем у відповідному місяці опалювального сезону, є нижчою від ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу.

Директор КП «Павлоградтеплоенерго»