- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Павлоград»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. №1160-IV та методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою КМУ від 11.03.2004 №308 (зі змінами та доповненнями), з метою одержання від громадськості та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій на офіційному сайті Павлоградської міської ради pavlogradmrada.dp.gov.ua 11.02.2020р. розміщено проект рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Правила розміщення зовнішньої реклами у місті Павлоград»
Проект розроблений управлінням комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради.
Мета проекту рішення: визначення єдиної процедури видачі дозволів на зовнішню рекламу у місті Павлограда

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:
1. Поштою за адресою 51400, м. Павлоград, вул. Шевченка, 63б, управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради;
2. Ел. поштою: komotdel_pavl@meta.ua

Строк подання пропозицій та зауважень становить 1 місяць з дня оприлюднення.

Ознайомитись з повним пакетом документів (проект рішення з додатками, АРВ) можна на офіційному сайті Павлоградської міської ради pavlogradmrada.dp.gov.ua та в управлінні комунального господарства та будівництва (м. Павлоград, вул. Шевченка, 63б, каб.11)

Начальник управління комунального
господарства та будівництва А.Ю. Завгородній