Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Бригада Павлоградської станції екстреної медичної допомоги посіла 2-е місце

Ноябрь 7th, 2018 Охорона Здоров'я Вывести на печать

Вітаємо наших переможців!

zdr_zmag01

У жовтні 2018 року на території санаторію «Новомосковський» у селі Орлівщина пройшов 9-ий щорічний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги Дніпропетровської області з міжнародною участю. Бригада Павлоградської станції екстреної медичної допомоги посіла 2-е місце, пропустивши вперед тільки команду м.Дніпро.
У змаганнях взяли участь 16 бригад швидкої допомоги, 8 з яких представляли Дніпропетровщину. Також у змаганнях взяли участь гості з Одеської, Харківської, Херсонської, Сумської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Донецької областей та вперше в історії змагань, які проводяться з 2009 року, – команда з Білорусі.
zdr_zmag02Павлоград представляла молода та енергійна бригада екстреної медичної допомоги Тернівської підстанції, в складі фельдшерів Стадник Анни, Щербак Анни і водія Чорного Сергія. Серед 8-ми підстанцій Павлоградської станції швидкої медичної допомоги, бригада Тернівської підстанції, показавши найбільш злагоджену і результативну роботу, посіла перше місце на регіональних змаганнях і отримала право представляти Павлоград на обласних змаганнях.
В перший день змагань учасників очікували 5 конкурсів, а на другий день – ще 2. Медики надавали допомогу постраждалому в ДТП, потерпілим від пожежі, пацієнтам з інфарктом і обструктивним бронхітом. Умови змагань були максимально наближені до реальних. На виконання кожного завдання відводився певний проміжок часу. За діями команд пильно стежили судді. Так, всього за 9 хвилин учасники мали оглянути постраждалого в ДТП, зупинити кровотечу, накласти шину і завантажити потерпілого до реанімобіля.
На надання допомоги пацієнту з інфарктом відводилося 15 хвилин. За цей час потрібно було встигнути зробити кардіограму, виміряти тиск, встановити діагноз, вколоти пацієнтові необхідні ліки, покласти його на ноші та занести до карети швидкої.
Хотілося б зазначити, що фельдшери Стадник Анна, Щербак Анна та водій Чорний Сергій на конкурсних завданнях працювали дружньою командою, хоча вони були дуже складні і тільки командна гра привела до такого відмінного результату.
На Павлоградській станції постійно проводяться спеціальні заняття з водіями і медпрацівниками з надання екстреної допомоги. Під час цих занять відпрацьовуються злагодженість дій для досягнення головної мети – допомоги постраждалим, так як від їх роботи залежить здоров’я, а часом і життя людей. Ми дуже пишаємося професіоналами своєї справи.
Два дня змагань пролетіли швидко, але враження, практичний досвід, спілкування з колегами по професії, досягнуті результати і враження від пережитого залишаться назавжди.

Старший фельдшер відокремленого
підрозділу Павлоградської станції
екстреної медичної допомоги
КЗ «Обласний центр екстреної
медичної допомоги та медицини катастроф»ДОР»

Павлоградський відділ охорони здоров’я.

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • У Павлограді відзначили переможців і номінантів конкурсу «Творче досягнення року — 2018»
 • Звіт про виконання міського бюджету м. Павлоград за 2018 рік
 • Попереджувальні заходи щодо кору.
 • Виконання бюджету в розрізі програм
 • Товариство GIZ запропонувало новий проект
 • ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!
 • Про затвердження фінансового плану КП «Аварійно-рятувально-водолазна станція» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградтеплоенерго» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про визнання нерухомого майна безхазяйним
 • Проекти рішень 47 сесії
 • Проекти рішень 46 сесії