Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Аналіз стану існуючої системи поводження з ТПВ в Субрегіоні «Західний Донбас»

Сентябрь 11th, 2013 Інвестиційна діяльність Вывести на печать

З квітня 2013 року Павлоградська міська рада спільно з Проектом Місцевий Економічний Розвиток міст України реалізує демонстраційний проект «Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території Субрегіону «Західний Донбас», який впроваджується за фінансової підтримки Уряду Канади.
В ході реалізації проекту передбачено проведення ряду заходів, спрямованих на досягнення основної мети – створення ефективної системи управління відходами. Важливим етапом на цьому шляху є аналіз стану існуючої системи поводження з ТПВ в Субрегіоні. Розуміння вихідного становища дасть можливість обрати найкращий варіант розвитку галузі, який буде відображений у відповідній Стратегії поводження з твердими побутовими відходами.
Для належної організації цієї роботи на сьогодні вже проводяться дослідження з визначення морфологічного складу та норм надання послуг з вивезення ТПВ, що формуються в Субрегіоні, які виконує НДІ «УкрНДІКомунпроект». Необхідним також є збір вихідних даних від усіх територіальних громад-членів субрегіону.
З цією метою українськими експертами були розроблені відповідні форми опитувальних листів і 06 вересня 2013 року в приміщенні Павлоградської міської ради була проведена робоча нарада для відповідальних представників органів місцевого самоврядування всіх суб’єктів Субрегіону щодо організації збору вихідних даних про стан системи поводження з ТПВ.
У цьому заході прийняли участь представники Дніпропетровської обласної ради, посадові особи міст Павлоград, Тернівка та Першотравенськ, посадові особи Петропавлівського та Павлоградського районів, сільські голови Павлоградського району, представники комунальних підприємств міста Павлограда, Проекту МЕРМ та українські експерти в галузі поводження з ТПВ. Варто зазначити, що даний демонстраційний проект реалізується за значної підтримки Дніпропетровської обласної ради та в подальшому є плани поширення набутого досвіду в галузі організації поводження з ТПВ на інші регіони області.
Отже, аналіз стану існуючої системи поводження з твердими побутовими відходами на території Субрегіону «Західний Донбас» є лише черговим, але дуже важливим, кроком на шляху до створення комплексної ефективної системи управління відходами, яка так потрібна місцевій громаді і призведе до суттєвого поліпшення стану довкілля та підвищення якості життя мешканців Субрегіону.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження