Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

НАКАЗ УПРАВЛIННЯ ПРАЦІ ТА СОЦIАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Июнь 26th, 2015 Розпорядження міського голови "Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛIННЯ
ПРАЦІ ТА СОЦ IАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

НАКАЗ

м. Павлоград

Від 25 .06.2015                                                          № 44

Про проведення перевірки,
Передбаченої Законом України
«Про очищення влади»

Згідно з п.19, 20 частини 4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про очищення влади», розпорядження міського голови від 25.06.2015 р. № 564 «Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

НАКАЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади» стосовно посадових осіб управління праці та соціального захисту населення Павлоградської міської ради, визначивши днем початку проведення перевірки 25 червня 2015 року.
2. Визначити відповідальним за проведення перевірки Адаменко Олену Олександрівну – головного спеціаліста відділу контролю та виплат в зв’язку з Чорнобильською катастрофою.
3. Відповідальній особі – Адаменко О.О. ознайомити всіх працівників управління з даним наказом під підпис.
4. Працівникам управління у десятиденний строк з початку проведення перевірки подати відповідальній особі власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.
5. Відповідальній особі – Адаменко О.О. забезпечити в триденний термін після одержання заяви надання копії її заяв та декларацій працівників (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) до відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому Павлоградської міської ради.
6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління                                   Л.В.Бобровницька

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді»
 • Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта — проєкту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді»
 • Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту
 • Про затвердження Порядку використання у 2024 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А7036 Міністерства оборони України)
 • Про затвердження Порядку використання у 2024 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А1302 Міністерства оборони України)
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2024 року № 326/0/3-24
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерева
 • До увагу здобувачі освіти, які мають посвідчення учасників бойових дій
 • Рішення 52сесії VIII скликання
 • День Української Державності
 • Шановні жителі Павлоградської теритріальної громади!
 • Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання