- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

НАКАЗ ВІДДІЛ ПО ОБЛІКУ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ТА ЖИТЛОВОЇ ПЛОЩІ

УКРАЇНА
ВІДДІЛ ПО ОБЛІКУ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА
ТА ЖИТЛОВОЇ ПЛОЩІ
ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

“_25_” _червня_ 2015 р. №_16__

Про початок проведення перевірки,
передбаченої Законом України
“Про очищення влади”

Відповідно до Закону України “Про очищення влади”, постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014р. №563 “Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади (із змінами), абзацу сьомого плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014р. №1025-р, розпорядження міського голови від 25.06.2015р. №546-к “Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”; —

Н А К А З У Ю:

1. Провести перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади” стосовно посадових осіб відділу по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградської міської ради, визначивши днем початку проведення перевірки 25 червня 2015 року.
2. Визначити головного спеціаліста Урукову Т.І. відповідальною за проведення перевірки у відділі по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградської міської ради.
3. Головному спеціалісту Уруковій Т.І. ознайомити посадових осіб відділу з даним наказом.
4. Посадовим особам відділу, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки надати головному спеціалісту Уруковій Т.І. власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або 2.
5. Головному спеціалісту Уруковій Т.І. передати документи посадових осіб відділу, визначені у п.4, до відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому Павлоградської міської ради.

Начальник відділу по обліку
комунального майна та житлової площі                             В.І.Лисак