- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 8Б у м. Павлограді

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___р. м.Павлоград №_________

Про проведення конкурсу з перевезення
пасажирів на міському автобусному
маршруті загального користування № 8Б
у м. Павлограді

Відповідно до п.п. 12 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 23.02.2006р. №3492-ІУ «Про автомобільний транспорт» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), з метою вибору на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах міського сполучення, виконком Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести конкурс з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у м. Павлограді.
2. Визначити об’єктом конкурсу міський маршрут загального користування № 8Б «Медколедж – сел. Шахтобудівників».
3. Затвердити умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Павлограді (додається).
4. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Павлограді (додається).
5. Відділу з питань регіональної політики Павлоградської міської ради (Кашталян) здійснити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради в мережі Інтернет та у друкованих ЗМІ.
6. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на завідувача сектору по роботі транспорту та зв’язку (Константинов), контроль — на секретаря міської ради Аматова Є.В.

Міський голова А.О. Вершина