- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Павлоград

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

____________2020 р. м. Павлоград №________

Про затвердження Правил
розміщення зовнішньої
реклами у місті Павлоград

Згідно з пп. 10.п.а. ст. 30, ч. 1 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Закону України «Про рекламу», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067, «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 р. №1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Правила розміщення реклами у місті Павлоград» з додатком 1.
2. Відділу з питань регіональної політики ( ) здійснити оприлюднення даного рішення.

3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради.

4. В місячний термін з моменту набуття чинності цього рішення провести перевірку існуючих рекламних засобів в місті Павлоград та забезпечити оперативний демонтаж тих засобів зовнішньої реклами, на які дозвільна документація відсутня, або рекламні засоби встановленні з порушеннями чинного законодавства.

5.Визначити таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 10.08.2016 року №544 «Про затвердження «Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Павлоград».

6. Загальне керівництво за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Міський голова А.О. Вершина

Правила розміщення зовнішньої реклами в м. Павлограді