Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

З В І Т про результати повторного відстеження результативності рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 10.06.2009 №619 ”Про встановлення тарифів”

Июль 11th, 2011 Відстеження РА Вывести на печать
1 Вид регуляторного акту Рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради
2 Назва регуляторного акту Про встановлення тарифів
3 Дата прийняття 10.06.2009 р.
4 Номер 619
5 Назва виконавця заходів з відстеження Відділ з економічних питань Павлоградської міської ради
6 Цілі прийняття регуляторного акту Цілями правового регулювання для даного регуляторного акта є:

 • забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо формування тарифів (цін);
 • удосконалення механізму регулювання тарифів (цін);
 • забезпечення надходжень до бюджету міста на виконання власних повноважень;
 • забезпечення підвищення рівня економічного обґрунтування цін;
 • відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядування при прийнятті тарифів (цін) на побутові, комунальні та інші послуги;
 • сприяння ефективній і якісній роботі комунальних підприємств та організацій м.Павлограда всіх форм власності, зниження соціальної напруги.
7 Строк виконання заходів з відстеження З 1 по 10 червня 2010 року
8 Тип відстеження Повторне
9 Метод одержання результатів відстеження Методами відстеження результату регуляторного акта є спостереження за дотриманням виконавчими органами міської ради, які координують діяльність суб’єктів господарювання, що надають житлово-комунальні, транспортні, побутові та інші послуги, та цими суб’єктами господарювання порядку подання до виконавчого комітету міської ради розрахунків економічно обґрунтованих витрат на надання цих послуг для встановлення (погодження) тарифів (цін).

Для проведення базового відстеження використано аналітичний метод одержання результатів відстеження.

10 Дані та припущення , на основі яких відстежувалася результативність,а також способи одержання даних Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень акта є достатній, оскільки проект акту разом з аналізом регуляторного впливу був розміщений в ЗМІ та на офіційному сайті Павлоградської міської ради для ознайомлення. Поряд з цим, виконавчими органами міської ради доведено до підпорядкованих суб’єктів господарювання усіх форм власності, що надають житлово-комунальні, побутові, транспортні та інші послуги положення зазначеного регуляторного акту.

Відстеження результативності акта здійснювалося за показниками:

— кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія акта;

— рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб щодо основних положень регуляторного акта;

— зміни чинного законодавства щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні, транспортні, побутові та інші послуги.

Результатом прийняття зазначеного регуляторного акту «Про встановлення тарифів» є запровадження контролю за дотримання порядку регулювання тарифів (цін) в межах чинного законодавства.

11 Кількісні та якісні значення відстеження результативності Рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень акта є достатній, оскільки після набуття чинності розпорядчий акт було надруковано в ЗМІ , розміщено на офіційному сайті Павлоградської міської ради, а також доведено це рішення до суб’єктів господарювання, діяльність яких координується.

З прийняттям цього регуляторного акту протягом 2009 — 2010 р.р. до виконавчого комітету міської ради надійшло 7 звернення від підприємств комунальної форми власності та 11 звернень від підприємств некомунальної форми власності з питання встановлення тарифів (цін) на житлово-комунальні, побутові, транспортні та інші послуги відповідно до порядку регулювання.

Відповідно до встановленого порядку регулювання тарифів (цін) проведено аналіз вартості послуг, що надаються КП «ПВУВКГ”, КП “Павлоградтеплоенерго”, КП “Спеціалізована Агенція Ритуал”, ДМПВКГ “Дніпро-Західний Донбасс”, ПП “К-П-1”, КП УЖКГ, ТОВ “Павлоградавтотранс”, КП “Затишне місто”, ВАТ Завод “Павлоградхіммаш”.

Також проаналізовано розрахунки тарифів (цін) ТОВ “Павлоградське АТП”, ТОВ “Автодрайв”, ТОВ АТП “Кортеж”, ПП Фірма “Феніус”, ТОВ АТП “Совтур” та ПП Скориченко О.В. та ін. суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів автотранспортом загального користування.

Також надавалась консультативно-методична допомога виконавчим органам міської ради та суб’єктам господарювання всіх форм власності.

12 Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей Результатом прийняття рішення виконавчого комітету Павлоградскої міської ради від 10.06.2009 №619 ”Про встановлення тарифів”(зі змінами від 29.07. 2009 №778) є впорядкування подання до виконавчого комітету міської ради суб’єктами господарювання незалежно від форми власності розрахунків економічно обґрунтованих витрат на надання послуг для встановлення (погодження) тарифів (цін).

За результатами проведеного повторного відстеження регуляторного акту встановлено:

прийняття рішення виконавчого комітету Павлоградскої міської ради від 10.06.2009 №619 ”Про встановлення тарифів”(зі змінами від 29.07.2009 №778) розв’язало проблему невпорядкованості процесу встановлення тарифів на житлово – комунальні послуги, ритуальні послуги та послуги з перевезення пасажирів в міському транспорті загального користування в м.Павлограді , регуляторний акт відповідає принципам державної регуляторної політики та не потребуює внесення змін до нього.

 

 

 

Начальник відділу з економічних питань Т.А.Штонда

Погоджено:

Заступник міського голови Н.В.Біленко

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-e258946a689da8b5efcab3c863ed1cef-V

Останні надходження

 • Про підсумки роботи щодо запровадження практики електронних закупівель за кошти міського, обласного, державного бюджетів, а також власних коштів виконавчих органів, комунальних підприємств та комунальних закладів Павлоградської міської ради за 9 місяців 2019 року
 • Павлоградська дитяча бібліотека – переможець обласного огляду-конкурсу бібліотек для дітей «Моя креативна бібліотека»
 • Значення раннього виявлення раку молочної залози
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 11 грудня 2018 року № 1448-44/VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік» (зі змінами)
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 16.10.2019р. № 280-р «Про скликання позачергової 56 сесії міської ради VIІ скликання»
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету
 • Покрова на Павлоградщині
 • Пройшли громадські слухання
 • Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та транспортування КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО»
 • Виконком від 09.10.2019р.
 • ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ МІСТА!
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Павлоград вдруге ділиться досвідом роботи по створенню та діяльності ОСББ
 • Про зміну адреси