- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Павлоградської міської ради «Про внесення змін до рішення Павлоградської міської ради від 22.08.2017 р. № 824-26/VІІ «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі фізичних осіб, фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Павлоград»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується:
Проект рішення Павлоградської міської ради «Про внесення змін до рішення Павлоградської міської від 22.08.2017 р. № 824-26/VІІ «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі фізичних осіб, фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Павлоград»

Назва виконавця заходів з відстеження результативності:
Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради

Цілі прийняття акта:
— утримання об’єктів благоустрою міста на належному рівні (своєчасне виконання робіт з реконструкції, ремонту об’єктів благоустрою;
— встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою на території м. Павлоград;
— залучення коштів виключно на фінансування заходів з благоустрою м. Павлоград (утримання, ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів благоустрою);
— збільшення надходжень у міський бюджет на розширене відтворення об’єктів благоустрою;
— можливість вирішення питання в рамках правового поля.

Строк виконання заходів з відстеження: з 02.08.2019 р. по 09.08.2019 р.

Тип відстеження: базове

Методи одержання результатів відстеження:
Для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:
Дані про кількість звернень фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб щодо укладання договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Павлоград; кількість укладених договорів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Павлоград; обсяг надходжень коштів до міського бюджету, отриманих в результаті виконання договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Павлоград.

Способи одержання даних — збір, обробка та аналіз статистичних даних.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники результативності

2018

І півріччя 2019 р.

Кількість звернень фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців
або юридичних осіб щодо укладання договорів щодо пайової
участі в утриманні об’єктів благоустрою на території міста
Павлоград

29

25

Кількість укладених договорів пайової участі в утриманні
об’єктів благоустрою на території міста Павлоград

29

25

Обсяг надходжень коштів до міського бюджету, отриманих в
результаті виконання договорів щодо пайової участі в
утриманні об’єктів благоустрою на території міста
Павлоград, грн.

38 545,62

22 990,01

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступені досягнення визначених цілей:
Ч. 4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» передбачено право укладання договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, однак шляхів його реалізації на законодавчому рівні не передбачено. Цей проект регуляторного акта закріплює механізм реалізації права щодо залучення до пайової участі (внеску) фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб, які використовують об’єкти благоустрою для розміщення: 1) тимчасових споруд побутового призначення; 2) ганків зі сходами; 3) майданчиків для проведення гастрольних, розважальних заходів (цирк, зоопарк тощо); 4) стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. а також визначення обсягів такої пайової (внеску) участі.
Дія цього регуляторного акта дає можливість врегулювати питання залучення коштів пайової участі на фінансування заходів з благоустрою м. Павлоград (утримання, ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів благоустрою) та виконувати заходи, необхідні для забезпечення чистоти та порядку в місті.
Ступінь досягнення визначених цілей можливо буде відстежити під час проведення повторного та періодичного відстежень.

Начальник відділу містобудування та архітектури —
головний архітектор міста В.В.Коценко