Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Павлоградської міської ради від 13.02.2018 р. № 1060-34/VІІ

Февраль 26th, 2018 Відстеження РА Вывести на печать

ЗВІТ
про базове відстеження результативності регуляторного акта –
рішення Павлоградської міської ради від 13.02.2018 р. № 1060-34/VІІ
«Про затвердження Порядку розміщення стаціонарних тимчасових споруд
для провадження підприємницької діяльності
на території міста Павлоград»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується:
рішення Павлоградської міської ради від 13.02.2018 р. № 1060-34/VІІ «Про затвердження Порядку розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Павлоград»

Назва виконавця заходів з відстеження результативності:
відділ містобудування та архітектури Павлоградської міської ради

Цілі прийняття акта:
удосконалення механізму вирішення питання розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Павлоград, впорядкування роботи по облаштуванню некапітальної забудови на території міста, задоволення інтересів територіальної громади з питань благоустрою.

Строк виконання заходів з відстеження: з 13.02.2018 р. по 23.02.2018 р.

Тип відстеження: базове

Методи одержання результатів відстеження:
аналіз статистичних даних щодо кількості замовників – суб’єктів господарювання, що оформили паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Павлоград, які бралися за основу проведення базового відстеження регуляторного акта.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:
відстеження результативності цього регуляторного акта проводилось відповідно до даних, що стосується кількості наданих (які планується надати) паспортів прив’язки ТС, кількості замовників, які будуть розміщувати ТС на території міста. Результативність дії регуляторного акта визначає прозорість реалізації прав суб’єктів господарювання на розміщення стаціонарих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Павлоград.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
для систематизації одержаних показників результативності отримані висновки занесено в таблицю.
Кількісні показники:

Найменування показника Одиниці виміру Показники результативності
2017 2018
Надано паспортів прив’язки ТС одиниць 44 1
Продовжено термін дії паспортів прив’язки ТС одиниць 29 1
Укладено договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою одиниць 83 2
Укладено додаткових угод до договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою одиниць 21 12
Розмір надходжень пайової участі до міського бюджету грн. 437614,22 73505,13

Якісні показники: покращення якості стану благоустрою та підвищення зручності громадських просторів загального користування у зв’язку з впорядкуванням розміщення стаціонарних тимчасових споруд, формування сучасного архітектурного міського простору.
Наведені показники будуть використані в якості джерела порівняльних даних для результативності рішення міської ради під час подальших періодичних відстежень.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступені досягнення визначених цілей:
Ефективність регуляторного акта характеризується забезпеченням повноти достовірної інформації щодо місця розташування стаціонарних тимчасових споруд, що буде визначено на основі порівняльних даних при проведенні повторного та періодичного відстеження результативності зазначеного регуляторного акта відповідно до вимог Закону України „ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності “.
Результатом реалізації регуляторного акта є надходження достовірної інформації по розміщенню суб’єктами господарювання стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Павлоград та забезпечення утримання об’єктів благоустрою території міста у належному стані.
На підставі показників результативності регуляторного акта можливо зробити висновок, що в цілому регуляторний акт має достатній рівень досягнення визначених цілей. Вважаємо, що пропозицій для внесення змін до цього регуляторного акта не має, рішення міської ради не потребує доповнень.

Начальник відділу містобудування та архітектури —
головний архітектор міста В.В.Коценко

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження