- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про створення робочої групи при Павлоградському міському голові з питання відкриття структурного підрозділу надання допомоги учасникам АТО/ООС, ВПО на базі Павлоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО   ГОЛОВИ

 

10.01.2020р.

м. Павлоград

     №3-р

┌                                                  ┐

 

Про створення  робочої групи
при Павлоградському міському голові
з питання відкриття структурного підрозділу
надання допомоги учасникам АТО/ООС,
ВПО на базі Павлоградського міського центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Згідно з  п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у рамках реалізації Регіональної цільової соціальної програми «Молодь Дніпропетровщини» на 2012 — 2021 роки (зі змінами), згідно з міською комплексною програмою “Реалізація державної політики сім’ї, молоді та спорту у м. Павлоград на 2015 – 2021 роки” (зі змінами), з метою залучення учасників бойових дій АТО/ООС, сімей загиблих в АТО/ООС, ВПО до розв’язання та реалізації державної молодіжної політики міста Павлоград:

1.Створити та затвердити  персональний склад робочої групи при  Павлоградському міському голові з питання відкриття структурного підрозділу надання допомоги учасникам АТО/ООС, ВПО на базі Павлоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (додається).

  1. Координацію роботи щодо  виконання цього розпорядження   покласти   на начальника відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Дугіна О.П.,  контроль на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Шуліку О.О.

 

Міський голова                                                                                  А.О.Вершина