- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Алгоритм роботи під час закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

Алгоритм роботи під час закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України

Повідомляємо, що 29.03.2020 року прийнято Постанову КМУ № 225 «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України», якою затверджено:
— Порядок проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України;
-перелік товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України.
Проаналізувавши даний порядок, пропонуємо наступний алгоритм роботи під час закупівель даних товарів.

1. Визначаємо службову (посадову) особу, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель, маються на увазі саме закупівлі, які регулюються цим Порядком, ця особа в подальшому буде підписувати та публікувати всі документи по закупівлі та відповідатиме за цей процес, у тому числі за складення, затвердження та зберігання відповідних документів.

2. На підставі наявної потреби у закупівлі уповноважена особа планує закупівлі та вносить інформацію до річного плану закупівель в електронній системі закупівель, зокрема про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.

3. Уповноважена особа організовує та проводить закупівлі. Замовник може самостійно встановлювати критерії доброчесності та надійності вибору особи, з якою буде укладений договір про закупівлю. (може – це не значить, що зобов’язаний).

4. Усі рішення уповноваженої замовником особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення.

7. Після укладення договору уповноважена особа публікує звіт про закупівлю, договір про закупівлю та всі додатки до нього, та в подальшому звіт про виконання договору.
Посилання, за яким можна ознайомитися з Постановою https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/225-2020-%D0%BF