- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

В місті Павлоград заборонено продаж алкогольних напоїв та пива в нічний час

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», рішенням сесії міської ради від 19.06.2018 р. в м.Павлограді заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, окрім закладів ресторанного господарства, з 22.00 год. до 07.00 год.
Дані вимоги стосуються суб’єктів господарювання всіх форм власності, як юридичних так і фізичних осіб-підприємців. Суб’єкти господарювання повинні забезпечити інформування споживачів про обмеження реалізації алкогольних напоїв та пива і не допускати фактів продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в обмежений час.
В місті буде працювати робоча група для перевірок торгових об’єктів з питання дотримання вимог даного рішення. У разі систематичних порушень суб’єктами господарювання вимог рішення сесії міської ради, виконкомом буде ініційовано позбавлення ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв та пива даного суб’єкта господарювання.

Інформація надана відділом розвитку
споживчого ринку та підприємництва
Павлоградської міської ради