Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Про хід виконання державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки” за 2018 рік

Февраль 27th, 2019 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_27.03.2019 р. м.Павлоград №_____

Про хід виконання державних соціальних
програм та міської програми “Соціальний захист окремих
категорій населення на 2016-2018 роки” за 2018 рік

Згідно з п.1 ч. а ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання законів України “Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, Закону України від 28.12.2014р. № 1706-VІІ“Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, рішення міської ради від 15.09.2015р. № 1737-56/VІ (зі змінами) “Про затвердження міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки” та заслухавши доповідь начальника управління соціального захисту населення Бобровницької Л.В., виконавчий комітет відмічає, що підприємствами, установами та соціальними службами міста проведена робота щодо реалізації законодавчих актів України з питань соціального захисту і основні заходи програми за 2018 рік виконано.

Протягом 2018 року управлінням соціального захисту населення за рахунок коштів державного бюджету призначено та виплачено державні допомоги 6412 сім’ям з дітьми на загальну суму 117,5 млн.грн. в т.ч.:

— 534 малозабезпеченим сім’ям – на суму 12,9 млн.грн.

Згідно з Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” протягом 2018 року надана допомога 917 одержувачам на суму 20,4 млн.грн.

З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб 732 сім’ї протягом року отримали щомісячну адресну державну допомогу для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на суму 13,1 млн.грн.

Проводилась робота щодо встановлення статусу ветеранам війни та прирівняних до них особам, їх оздоровлення, компенсаційні виплат на бензин та технічне обслуговування транспорту, забезпечення реабілітаційною технікою, надання психологічної реабілітації, виплати одноразової допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій в АТО та в Афганістані, їх сім’ям, та учасникам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Проводилась робота по реалізації заходів, щодо вшанування цих категорій до знаменних подій в місті.

Суттєвою підтримкою для населення міста є надання пільг та призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. В 2018 році 5891 громадянин отримав пільги на загальну суму 18718,2 тис.грн., а субсидією скористались — 23258 сім’ї на загальну суму 169 млн. 779,6тис.грн.

Загальна сума коштів, передбачених на реалізацію міської соціальної програми на 2018 рік склала 9 млн.943 тис.грн.

За рахунок коштів цієї програми протягом 2018 року вирішувались питання надання адресної матеріальної допомоги на лікування та на вирішення соціально-побутових проблем, надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в АТО, учасникам АТО, надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської та Донецької областей та інші питання.

Крім того, за кошти міського бюджету у 2018 році профінансовано пільговий проїзд на міському автомобільному транспорті на загальну суму 3851,1 тис.грн. та проїзд пільгової категорії громадян на залізничному транспорті приміського сполучення на загальну суму 389,0 тис.грн., а також послуги зв’язку на суму 11,6 тис.грн., капітальний ремонт житла ветеранам на суму 118,7 тис.грн. та санаторно-курортне лікування ветеранів війни на суму 116,5 тис.грн.

В рамках соціального партнерства між містом Павлоград та ПрАТ ДТЕК “Павлоградвугілля” надано тверде паливо 50 малозабезпеченим громадянам міста, що дало змогу підвищити добробут їх сімей.

Відповідно до Державного стандарту відділеннями КУ “Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” надаються соціальні послуги. Протягом 2018 року 339 осіб з інвалідністю та ветеранів оздоровлено у відділенні соціально-медичних послуг, 364 громадян міста постійно отримують соціальні послуги вдома. Натуральну та грошову допомогу отримали 513 осіб. Всього за 2018 рік надано 36952 соціальні послуги.

Але у зв’язку з недостатнім фінансуванням з державного бюджету та неможливістю виділення коштів з міського бюджету деякі питання

залишаються не вирішеними. Найбільш гостро стоїть питання забезпечення путівками санаторно-курортного лікування ветеранів праці та пенсіонерів. На сьогодні залишаються незабезпеченими 538 осіб даної категорії. В 2018 році оздоровлено за рахунок державного бюджету 69 учасників АТО, 50 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства, 26 ветеранів війни. За рахунок міського бюджету оздоровлено 19 ветеранів війни. Виплачено компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування 30 особам з інвалідністю (в т.ч. 21 інвалідам війни). За рахунок міського бюджету проведено капітальний ремонт житла 4 інвалідам війни. Виплачено компенсації на поховання 27 інвалідів війни та учасників бойових дій. Надано пільги 60 особам на придбання твердого палива та скрапленого газу. Пройшли психологічну реабілітацію 8 учасників АТО. Потребує вирішення питання забезпечення житлом пільговиків. Протягом 2018 року з 580 осіб, які перебувають на обліку, забезпечено лише 4. Крім того, забезпечені тимчасовим житлом 56 осіб внутрішньо-переміщених.
На підставі вищевикладеного, з метою зосередження зусиль по соціальному захисту найвразливіших категорій населення, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Управлінню соціального захисту населення (Бобровницька):

1) забезпечити своєчасне нарахування та виплату пільг і субсидій на оплату енергоносіїв, житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку та інших, передбачених законодавством пільг громадянам міста;

2) забезпечити своєчасне нарахування та виплату всіх видів державних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим та особам з інвалідністю;

3) проводити роботу щодо оновлення Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків м. Павлограда в межах чинного законодавства;

4) проводити роботу щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганської, Донецької областей та АР Крим здійснювати контроль щодо доцільності взяття їх на облік для проведення соціальних виплат;

5) продовжити активну взаємодію з громадськими організаціями з метою вирішення соціально-побутових проблем учасників бойових дій в АТО, воїнів-інтернаціоналістів та їх сімей;

6) забезпечити надання фінансової підтримки громадським організаціям за рахунок коштів міського бюджету в рамках рішення міськвиконкому від 21.11.2018р. № 802 „Про затвердження складу конкурсної комісії, положення про конкурсну комісію, порядок використання коштів міського бюджету на надання фінансової підтримки інститутом громадського суспільства соціального спрямування м.Павлоград”.

7) забезпечити реалізацію заходів по виконанню міської програми “Соціального захисту окремих категорій населення на 2019-2021 роки”.

Термін виконання – протягом 2019 року

2. Управлінню соціального захисту населення (Бобровницька), управлінню комунального господарства та будівництва (Завгородній), відділу містобудування та архітектури (Коценко) продовжити роботу по вивченню питання щодо можливості обладнання пандусами під’їздів до житлових будинків, де мешкають особи з обмеженими фізичними можливостями та надати пропозиції на виділення коштів для реалізації цих заходів фінансовому управлінню (Роїк).

Термін виконання — ІІІ квартал 2019 року

3. Відділу містобудування та архітектури (Коценко) при наданні містобудівних умов та обмежень на проектування об’ктів будівництва передбачати заходи щодо доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно — транспортної інфраструктури.

Термін виконання – постійно

4. Відділу по обліку комунального майна та житлової площі (Лисак) взяти під контроль забезпечення житлом пільгових категорій населення.

Термін виконання — постійно

5. Управлінню соціального захисту населення (Бобровницька) висвітлювати в засобах масової інформації матеріали щодо змін в законодавстві з питань соціального захисту населення.

Термін виконання – постійно

6. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 28.04.2018р. № 178 “Про хід виконання державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки” за 2018 рік.

7. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення Бобровницьку Л.В., контроль — на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліку О.О.

Міський голова А.О. Вершина

Рішення підготував:

Начальник управління
соціального захисту населення Л.В. Бобровницька

Рішення завізували:

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради О.О. Шуліка

Керуючий справами виконкому С.М. Шумілова

Начальник фінансового управління Р.В. Роїк

Начальник юридичного відділу О.І. Ялинний

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Про присвоєння окремої адреси житловій квартирі
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 26.12.2018р. № 933 “Про затвердження складу комісії з питань надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем або лікування сім’ям з території південних та східних областей України“ ( з урахуванням внесених змін)
 • Інформація щодо епідситуації в місті 24.11.2020 року
 • Запрошуємо команди взяти участь у StartupBootcamp від Polish-Ukrainian Startup Bridge!
 • КП «Затишне місто» готове до зими
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Інформація щодо епідситуації в місті 23.11.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 22.11.2020 року
 • До уваги павлоградців!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 21.11.2020 року
 • У Павлограді пройшла урочистість з нагоди дня Гідності та Свободи України
 • Дорогі павлоградці!
 • Висловлюємо співчуття щодо втрати близької людини
 • Відновлено учбовий процес у навчальних закладах міста