Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Про хід виконання у 2017 році державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки”

Февраль 23rd, 2018 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___р. м.Павлоград №_________

Про хід виконання у 2017 році державних соціальних
програм та міської програми “Соціальний захист окремих
категорій населення на 2016-2018 роки”

Згідно з п.1 ч. а ст. 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання законів України “Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, рішення міської ради від 15.09.2015р. № 1737-56/VІ (зі змінами) “Про затвердження міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки” та заслухавши доповідь заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліки О.О., виконавчий комітет відмічає, що підприємствами, установами та соціальними службами міста проведена робота щодо реалізації законодавчих актів України з питань соціального захисту і основні заходи програми за 2017 рік виконано.

Протягом 2017 року управлінням соціального захисту населення за рахунок коштів державного бюджету призначено та виплачено державні допомоги 7154 сім’ям з дітьми на загальну суму 121,5 млн.грн. в т.ч.:

— 598 малозабезпеченим сім’ям – на суму 14,3 млн.грн.

Згідно з Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” протягом 2017 року надана допомога 888 одержувачам на суму 18,1 млн.грн.

Протягом 2017 року управлінням проводилась робота щодо встановлення статусу ветеранам війни та прирівняних до них особам, їх оздоровлення, виплати компенсаційних виплат на бензин та технічне обслуговування транспорту, забезпечення реабілітаційною технікою, надання психологічної реабілітації, виплати одноразової допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій в АТО та в Афганістані, їх сім’ям, та учасникам ЧАЕС. Проводилась робота по реалізації заходів, щодо вшанування цих категорій до знаменних подій в місті.

Суттєвою підтримкою для населення міста є надання пільг та призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. В 2017 році близько 23 тисяч громадян отримали пільги на загальну суму 18,4 млн.грн., а субсидії отримали в звітному році 23623 сім’ї на загальну суму 221 млн. 783тис.грн.

Загальна сума коштів, передбачених на реалізацію міської соціальної програми на 2017 рік склала 7 млн.137 тис.грн.

За рахунок коштів цієї програми протягом 2017 року вирішувались питання надання адресної матеріальної допомоги на лікування та на вирішення соціально-побутових проблем, надання пільг за користування телефонним зв’язком інвалідам по зору, надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів, ветеранів, надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих в АТО, учасникам АТО, надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської та Донецької областей та інші питання.

Крім того, за кошти міського бюджету у 2017 році профінансовано пільговий проїзд на міському автомобільному транспорті на загальну суму 1993,9 тис.грн. та проїзд пільгової категорії громадян на залізничному транспорті приміського сполучення на загальну суму 353,6 тис.грн., а також послуги зв’язку на суму 44,8 тис.грн., капітальний ремонт житла ветеранам на суму 77,4тис.грн. та санаторно-курортне лікування ветеранів війни на суму 105,0 тис.грн.

В рамках соціального партнерства між містом Павлоград та ПрАТ ДТЕК “Павлоградвугілля” надано тверде паливо 30 малозабезпеченим громадянам міста, що дало змогу підвищити добробут їх сімей.

Відповідно до Державного стандарту відділеннями КУ “Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” надаються соціальні послуги. Протягом 2017 року 328 інвалідів та ветеранів оздоровлено у відділенні соціально-медичних послуг, 368 громадян міста постійно отримують соціальні послуги вдома. Натуральну та грошову допомогу отримали 517 осіби. Всього за 2017 рік надано 29487 соціальних послуг.

Але у зв’язку з недостатнім фінансуванням з державного бюджету та неможливістю виділення коштів з місцевого бюджету деякі питання залишаються не вирішеними. Найбільш гостро стоїть питання забезпечення путівками санаторно-курортного лікування ветеранів праці та пенсіонерів. На сьогодні залишаються незабезпеченими 538 осіб даної категорії. В 2017 році оздоровлено за рахунок державного бюджету 56 учасників АТО, 54 інваліда загального захворювання та з дитинства, 18 ветеранів війни. За рахунок місцевого бюджету оздоровлено 20 ветеранів війни. Виплачено компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування 17 інвалідам (в т.ч. 15 інвалідам війни). За рахунок місцевого бюджету проведено капітальний ремонт житла 3 інвалідам війни. Виплачено компенсації на поховання 15 інвалідов війни та учасників бойових дій. Надано пільги 68 особам на придбання твердого палива та скрапленого газу. Пройшли психологічну реабілітацію 5 учасників АТО. Потребує вирішення питання забезпечення житлом пільговиків. Протягом 2017 року з 416 осіб, які перебувають на обліку, забезпечено лише 4. Крім того, забезпечені тимчасовим житлом 420 внутрішньо-переміщених осіб у т.ч. в 2017р. – 47. За звітний період 2017 року облаштовано пандусами 3 об’єкта соціальної інфраструктури.
Потребують додаткового обладнання пандусами об’єкти соціальної сфери, житлові будинки, в яких мешкають інваліди та інші об’єкти.

На підставі вищевикладеного, з метою зосередження зусиль по соціальному захисту найвразливіших категорій населення, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Вважати роботу по виконанню державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки” за 2017 рік задовільною.

2. Управлінню соціального захисту населення (Бобровницька):

1) забезпечити своєчасне нарахування та виплату пільг і субсидій на оплату енергоносіїв, житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку та інших, передбачених законодавством пільг громадянам міста;

2) забезпечити своєчасне нарахування та виплату всіх видів державних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим та інвалідам;

3) проводити роботу щодо оновлення Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків м. Павлограда в межах чинного законодавства;

4) проводити роботу щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей та здійснювати контроль щодо доцільності взяття їх на облік для проведення соціальних виплат;

5) продовжити активну взаємодію з громадськими організаціями з метою вирішення соціально-побутових проблем учасників бойових дій в АТО, воїнів-інтернаціоналістів та їх сімей;

6) забезпечити реалізацію заходів по виконанню міської програми “Соціального захисту окремих категорій населення на 2016-2018 роки”.

Термін виконання – протягом 2018 року

3. Управлінню соціального захисту населення (Бобровницька), управлінню комунального господарства та будівництва (Завгородній), відділу містобудування та архітектури (Коценко) продовжити роботу по вивченню питання щодо можливості обладнання пандусами під’їздів до житлових будинків, де мешкають особи з обмеженими фізичними можливостями та надати пропозиції на виділення коштів на реалізацію цих заходів фінансовому управлінню (Роїк).

Термін виконання — ІІІ квартал 2018 року

4. Відділу містобудування та архітектури (Коценко) при наданні містобудівних умов та обмежень на проектування об’ктів будівництва передбачити заходи щодо доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно — транспортної інфраструктури.

Термін виконання – постійно

5. Відділу по обліку комунального майна та житлової площі (Лисак) взяти під контроль забезпечення житлом пільгових категорій населення.

Термін виконання — постійно

6. Управлінню соціального захисту населення (Бобровницька) висвітлювати в засобах масової інформації матеріали щодо змін в законодавстві з питань соціального захисту населення.

Термін виконання – постійно

7. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 22.03.2017р. № 181 “Про хід виконання у 2016 році державних соціальних програм та міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2016-2018 роки”.

8. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення Бобровницьку Л.В., контроль — на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліку О.О.

Міський голова А.О. Вершина

Рішення підготував:
Начальник управління
соціального захисту населення Л.В. Бобровницька

Рішення завізували:
Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради О.О. Шуліка

Керуючий справами виконкому С.М. Шумілова

Начальник фінансового управління Р.В. Роїк

Начальник юридичного відділу О.І. Ялинний

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-0ba30f5dd87b23fc7e5e48509670d7dc-V

Останні надходження