- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про надання ФОП Біруліну Д.Л. дозволу на розміщення зовнішньої реклами у місті

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

____________2019 р. м.Павлоград №_________

Про надання ФОП Біруліну Д.Л.
дозволу на розміщення
зовнішньої реклами у місті

Згідно з пп. 13 п. а. ст. 30, ч. 1 ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 16 Закону України «Про рекламу», постановами Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами), від 16.12.2015 р. № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності», «Правилами розміщення зовнішньої реклами у м. Павлограді», затвердженими рішенням виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 10.08.2016 р. № 544, розглянувши заяву ФОП Бірулін Д.Л. (інд. 3077318413) від 09.04.2019 р. про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на території м. Павлограда, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати ФОП Біруліну Денису Леонідовичу:

1.1. дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на вул. Харківська, 74А, рекламна конструкція, настінна (згідно з узгодженою схемою);
1.2. дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на вул. Харківська, 74А, рекламна конструкція, настінна (згідно з узгодженою схемою).

2. Розповсюджувачу зовнішньої реклами ФОП Біруліну Д.Л. укласти договір про тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів з управлінням комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради.

3. Зобов’язати ФОП Біруліна Д.Л. у випадку ушкодження зовнішнього вигляду рекламної конструкції негайно відновити її зовнішній вигляд.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління комунального господарства та будівництва Завгороднього А.Ю., контроль – на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Міський голова А.О.Вершина

Рішення підготував:
Начальник управління комунального
господарства та будівництва А.Ю. Завгородній

Рішення завізували:
Перший заступник міського голови В.С.Мовчан

Керуючий справами виконкому С.М.Шумілова

Начальник юридичного відділу О.І. Ялинний