- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про надання матеріальної допомоги

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

м.Павлоград №______
 

Про надання матеріальної допомоги

Згідно з ч.1 ст. 34, ч.1 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. № 509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб“, рішенням міської ради від 07.08.2018р. № 1267 — 38/VII “ Про затвердження міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2019 — 2021 роки (з урахуванням внесених змін)”, рішенням виконкому від 26.12.2018р. № 933 “Про затвердження складу комісії з питань надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем або лікування сім’ям з території південних та східних областей України” та протоколом засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги на вирішення соціально — побутових проблем або лікування сім’ям з території східних областей України, які переїхали на тимчасове перебування до м. Павлограда від 2020р. № , виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Виділити особам, які переїхали на тимчасове перебування до м. Павлограда з території східних областей України, одноразову матеріальну допомогу на загальну суму гривень ( ) згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню (Роїк) профінансувати управління соціального захисту населення (Бобровницька) за рахунок коштів міського бюджету.

3. Зобов’язати управління соціального захисту населення (Бобровницька) перерахувати кошти громадянам.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліку О.О.

Міський голова А.О.Вершина