- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про погодження вартості однієї нормо-години та тарифів на послуги КП Павлоградське МБТІ

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_________2019 р. м. Павлоград №______

Про погодження вартості однієї
нормо-години та тарифів на послуги
КП Павлоградське МБТІ

Керуючись ч.2, п.«а» ст.28; ст.40; ч.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до Збірника норм часу на роботи, що виконуються суб’єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна, затвердженого наказом Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 21.11.2003р. №198 (із змінами), у зв’язку з підвищенням вартості складових тарифу, враховуючи звернення Колективного підприємства Павлоградське міжміське бюро технічної інвентаризації, виконком Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити рентабельність на роботи та послуги, що виконуються Колективним підприємством Павлоградське міжміське бюро технічної інвентаризації за видами послуг для:
– населення – 30%;
– юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців – 50%;
– малозабезпечених громадян – 0%.
2. Погодити калькуляції вартості однієї нормо-години та тарифи на послуги, які надаються КП Павлоградське МБТІ згідно з додатками 1-3.
3. Рішення набуває чинності з 01.01.2020 року.
4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому Павлоградської міської ради від 12.12.2018 року №895 «Про погодження вартості однієї нормо-години та тарифів на послуги КП Павлоградське МБТІ».
5. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г., контроль залишаю за собою.

Міський голова А.О. Вершина