Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

Про стан організаційно-кадрової роботи відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому у 2018 році

Январь 14th, 2019 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________2019р. м.Павлоград №_________

Про стан організаційно-кадрової роботи
відділу по роботі з персоналом та
забезпечення діяльності виконкому
у 2018 році

Заслухавши довідку начальника відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому (Свириденко І.Є.) про підсумки роботи відділу за 2018 рік (додається), виконком відмічає, що організаційно-кадрова робота проводиться згідно з ч. 1, п. 2 ч. 2 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, антикорупційного законодавства та інших законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють питання служби в органах місцевого самоврядування.
Аналіз стану даного напрямку діяльності відділу у 2018 році показав, що організаційно-кадрова робота у структурних підрозділах виконкому та міської ради носить системний характер і спрямована на поліпшення якісного складу посадових осіб, підвищення їх професіонального рівня та ефективності роботи працівників виконавчих органів Павлоградської міської ради.
З метою вдосконалення організаційно-кадрової роботи у виконавчих органах Павлоградської міської ради виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому про підсумки роботи відділу за 2018 рік прийняти до відома.

2. Керуючому справами виконавчого комітету Павлоградської міської ради Шуміловій С.М. вжити заходів щодо підвищення персональної відповідальності за ведення кадрової роботи та стану дотримання вимог законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування у виконавчих органах міської ради.
Термін виконання: протягом року

3. Керуючому справами виконавчого комітету Павлоградської міської ради Шуміловій С.М., начальнику відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому Павлоградської міської ради Свириденко І.Є., забезпечити контроль за дотриманням посадовими особами виконавчих органів Павлоградської міської ради Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про відпустки», Регламенту, затвердженого рішенням виконкому.
Термін виконання: протягом року

4. Керівникам структурних підрозділів виконавчих органів Павлоградської міської ради:

4.1. Здійснювати добір кадрів відповідно до діючого законодавства, запобігати залученню на службу в органи місцевого самоврядування працівників, які мають недостатній професійний рівень.

Термін виконання: протягом року

4.2. З метою поліпшення добору й розстановки кадрів, розвитку ініціативи і творчої активності посадових осіб виконавчих органів міської ради, визначення їх потенціалу, потреб у підвищенні кваліфікації та особистого розвитку, планування кар’єри, аналізу виконання посадових інструкцій провести щорічну оцінку виконання посадовими особами виконавчих органів міської ради покладених на них обов’язків і завдань.

Термін виконання: лютий 2019 року

4.3. Забезпечити контроль за своєчасним наданням декларацій про доходи за 2018 рік посадовими особами відповідних структурних підрозділів міської ради згідно з Законом України “Про запобігання корупції”.

Термін виконання: до 1 квітня 2019 року

4.4. Забезпечити виконання планів – графіків підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування на 2019 рік, затверджених розпорядженням міського голови.

Термін виконання: протягом року

4.5. З метою підвищення рівня правової освіти, поліпшення базових знань щодо застосування антикорупційного законодавства у професійній діяльності та запобігання проявам корупції серед посадових осіб виконавчих органів міської ради проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу по вивченню та дотриманню Закону України «Про запобігання корупції».

Термін виконання: протягом року

4.6. Забезпечити використання в кадровій роботі автоматизованої системи обліку посадових осіб “Картка” в повному обсязі.

Термін виконання: протягом року

4.7. Забезпечити неухильне виконання працівниками виконавчих органів Павлоградської міської ради Правил внутрішнього трудового розпорядку. Посилити роботу з кадровим резервом, при формуванні якого надавати перевагу професійним якостям працівників, враховуючи моральний та етичний фактор, а також їх ставлення до виконання додаткових доручень.

Термін виконання: протягом року

5. Начальнику відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому Павлоградської міської ради Свириденко І.Є.:

5.1. Узагальнювати інформацію, надану керівниками структурних підрозділів щодо проведення щорічної оцінки посадових осіб, інформацію про доходи посадових осіб, координувати кадрову роботу самостійних структурних підрозділів.
Термін виконання: протягом року

5.2. З метою контролю щодо дотримання вимог законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та інших нормативних документів, що регламентують кадрову роботу, а також Правил внутрішнього трудового розпорядку продовжити проведення перевірок самостійних підрозділів міської ради та надання їм практичної допомоги.

Термін виконання: протягом року

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому Павлоградської міської ради Свириденко І.Є., контроль – на керуючого справами виконавчого комітету Павлоградської міської ради Шумілову С.М.

Міський голова А.О. Вершина

Підготував:
Начальник відділу по роботі з персоналом
та забезпечення діяльності виконкому І.Є. Свириденко

Завізували:
Керуючий справами виконкому С.М. Шумілова

Начальник юридичного відділу О.І. Ялинний

Довідка про стан організаційно-кадрової роботи відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому у 2018 році

Протягом 2018 року постійно проводилося організаційне забезпечення заходів за участю міського голови, урочистих міських масових заходів, присвячених державним та професійним святам, а також інших заходів за окремими планами.
Проводилося планування роботи виконавчих органів міської ради: підготовлені плани роботи виконкому на І та ІІ півріччя 2018 року, щомісячні календарні та щотижневі плани основних заходів.
Підготовлені розпорядження міського голови з організаційних питань забезпечення належного порядку у святкові та вихідні дні, нагородження відзнаками міського голови. Звання “Почесний громадянин міста Павлограда” у 2018 році присвоєно Цешковському Валентину Михайловичу, відзнаку “За заслуги перед містом” І ступеню отримали 2 особи, відзнаку “За заслуги перед містом” ІІ ступеню — 3 особи.
Почесною відзнакою “Взірець професіоналізму” нагороджено 20 осіб, почесною відзнакою міського голови “Гордість Павлограда” — два колективи.
Подяками та Грамотами міського голови у 2018 році нагороджено 598, вітальними листами — 26 осіб.
Протягом року було підготовлено документи про заохочення павлоградців відзнаками облради.
Протягом року керівництву міста та області надавалася необхідна інформація стосовно запланованих заходів, відповіді на листи та запити.
За окремими дорученнями міського голови та керуючого справами виконкому систематично проводилася робота по підготовці листів, відповідей на запити з питань, що стосуються роботи органів місцевого самоврядування Павлоградської міської ради.

Станом на 1 січня 2019 року у виконавчих органах Павлоградської міської ради працюють 237 посадових осіб (на 1 січня 2018 року – 236 посадових осіб).
У 2018 році було проведено 6 засідань кадрової конкурсної комісії. У конкурсах взяли участь 9 осіб. За результатами конкурсного відбору 6 осіб прийнято на службу у виконавчі органи Павлоградської міської ради. Крім того, для роботи на контрактній основі прийнято 4 особи. Звільнено 4 особи. Призначено на посади трьох нових керівників комунальних підприємств міста на контрактній основі.
Відповідно до обласної та регіональної програм підвищення кваліфікації кадрів у 2018 році згідно плану – графіку пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації 32 посадові особи.
Згідно зі ст. 16 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” у виконавчих органах Павлоградської міської ради щорічно у грудні формується кадровий резерв на посади заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників структурних підрозділів міської ради.
Для ефективності кадрового резерву керівництво виконкому забезпечує проходження стажування осіб, зарахованих до кадрового резерву на керівні посади, згідно плану-графіка про стажування. У список осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади керівників міської ради та її виконавчих органів, включені 69 осіб з них:
— посадових осіб органів місцевого самоврядування — 61 особа;
— державних службовців — 2 особи;
— працюючі в інших сферах – 6 осіб.

У грудні 2018 року проведено повторну атестацію двох посадових осіб на відповідність займаній посаді. За результатами атестації ці особи визнані такими, що відповідають займаній посаді.
Відносно двох посадових осіб протягом 2018 року застосовані заходи дисциплінарного впливу за не належне виконання своїх посадових обов’язків та порушення трудової дисципліни.
У 2018 році проведено 3 апаратних навчання з посадовими особами виконавчих органів міської ради, на яких висвітлювалися питання щодо заповнення та подання декларацій про доходи, запобігання та протидії корупції, трудової дисципліни, складання графіків щорічних відпусток, розроблення положень про відділи та посадових інструкцій, висвітлення роботи виконкому та міської ради у ЗМІ та на офіційному сайті виконавчого комітету Павлоградської міської ради. Протягом року працівники відділу надавали методичні рекомендації та практичну допомогу співробітникам при заповненні декларацій. За результатами перевірки своєчасності подання декларацій направлено 2 повідомлення до НАЗК щодо несвоєчасного подання декларацій.
Забезпечено контроль за своєчасним приведенням у відповідність до діючих законодавчих актів положень відділів та управлінь виконавчих органів Павлоградської міської ради та посадових інструкцій посадових осіб. Так, протягом 2018 року переглянуто та затверджено на сесіях міської ради 4 положення про відділи та управління міської ради, також розроблені нові посадові інструкції на 13 посад.
Станом на 29.12.2018 року підготовлено 1480 розпоряджень міського голови з кадрових питань. Також проведено 23 засідання комісії з соціального страхування та призначено допомогу по тимчасовій непрацездатності 69 працівникам. Підготовлено та прийнято 6 рішень сесій міської ради щодо внесення змін до структури виконавчих органів міської ради, а також 2 рішення виконкому. Видано 34 довідки на запити працівників та громадян. Присвоєно чергові ранги 15 посадовим особам та 16 посадовим особам встановлена надбавка за вислугу років.
Постійно проводиться робота щодо надання працівникам усіх видів відпусток (щорічна основна та додаткова, учбова, соціальна, без збереження заробітної плати тощо), проводиться їх облік відповідно до чинного законодавства. За 2018 рік працівникам надано: 276 щорічних відпусток, 31 відпустка без збереження заробітної плати, 15 соціальних відпусток). Щоквартально проводиться аналіз використання працівниками відділів виконкому щорічних основних та додаткових відпусток. Протягом року ведеться постійна робота з особовими справами та трудовими книжками працівників згідно з діючим законодавством (сформовано 16 особових справ на новопризначених працівників, здійснюється накопичення необхідних документів в особових справах, вносяться необхідні записи до трудових книжок).
Підготовлено 29 відповідей на запити контролюючих органів, контрольні документи обласної державної адміністрації та обласної ради, а також відповіді на запити щодо публічної інформації та звернення громадян.
У травні 2018 року розроблені та затверджені на загальних зборах трудового колективу нові Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників виконавчих органів Павлоградської міської ради. У листопаді 2018 року розроблений та затверджений розпорядженням міського голови новий Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Павлоградської міської ради та новий Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад, для претендентів на вакантні посади розроблені та затверджені нові тестові завдання на перевірку знань законодавства України.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • Про внесення змін до рішення виконкому від 14.08.2019 № 696
 • Про присвоєння окремої поштової адреси частині житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами
 • Про присвоєння нової поштової адреси
 • Пройшла святкова урочистість з нагоди державних свят
 • Шановні працівники вугільної промисловості!
 • Шановні павлоградці!
 • Шановні Павлоградці!
 • Про створення комісії з прийняття до комунальної власності об`єкта незавершеного будівництва
 • Шановні мешканці Павлограда!
 • Про затвердження детального плану території
 • Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 • Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 • Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 • Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
 • Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань