- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» структурними підрозділами міської ради та виконавчого комітету в 2019 році

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

2020р. м. Павлоград № ______

Про стан виконання Закону України
«Про доступ до публічної інформації»
структурними підрозділами міської
ради та виконавчого комітету в 2019 році

Керуючись ст.40, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 05 травня 2011 року №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року №1277 «Питання системи обліку публічної інформації», від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, рішення виконкому від 18 липня 2019 року» Про організацію роботи з питань оприлюднення та оновлення відкритих даних», з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Аналітичну довідку про стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» структурними підрозділами міської ради та виконавчого комітету в 2019 році взяти до відома (додається).

2. Звернути увагу начальника управління комунального господарства та будівництва Завгороднього А.Ю., начальника відділу охорони здоров’я Дейнеженко Ю.С. на виконання вимог про оприлюднення відкритих даних на Єдиному державному веб — порталі відкритих даних та систематичне їх оновлення.

3. Заступникам міського голови підвищити вимоги до керівників підпорядкованих структурних підрозділів міської ради та виконкому щодо своєчасного, якісного опрацювання запитів на інформацію.

4. Зобов’язати керівників структурних підрозділів міської ради та виконкому:

1) проаналізувати стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у своїх структурних підрозділах, установити та усунути причини, що стримують реалізацію законодавчих вимог та надати до 01.03.2020 року відповідну інформацію загальному відділу;

2) забезпечити:

систематичне та своєчасне оприлюднення інформації на Єдиному державному веб – порталі та офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради відповідно до вимог статей 101, 15 Закону України «Про доступ до публічної інформаці»;

своєчасне, якісне та в повному обсязі надання відповідей на запити про публічну інформацію;

надання щомісяця до 05 числа до загального відділу виконавчого комітету звітів щодо кількості отриманих інформаційних запитів, їх тематику, результати розгляду та даних про оприлюднену інформацію в ЗМІ під рубрикою «Публічна інформація».

5. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Барсунянц) щомісяця проводити моніторинг оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті міської ради структурними підрозділами міської ради та виконкому.

6. Загальному відділу (Душеба) спільно з відділом інформаційно – комп’ютерного забезпечення (Барсунянц) здійснювати системний моніторинг відомостей щодо надходження запитів на інформацію до виконавчого комітету та оприлюднювати його результати на офіційному веб-сайті міської ради.

7. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керівників структурних підрозділів міської ради та виконкому.

8. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на загальний відділ (Душеба), контроль – на керуючого справами виконкому Шумілову С.М.

Міський голова А.О.Вершина