- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про відмову цілодобового режиму роботи

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

р. м.Павлоград № ____

Про відмову цілодобового
режиму роботи

Згідно з п.4.ч.б ст. 30, ст. 40, ч. 1, 2 ст 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до протокольного рішення комісії з питань вдосконалення діяльності підприємств сфери торгівлі, ресторанного господарства, побутових послуг та ринків від 30 січня 2020 року №3, з метою забезпечення належного громадського порядку в місті в вечірній та нічний час, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Відмовити ТОВ «АТБ-Маркет» у погодженні цілодобового режиму роботи магазину «Продукти №19» за адресою: м. Павлоград, вул.Західнодонбаська, 3А.

2. В.о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет» Шаповаловій Н.А. забезпечити виконання вимог рішення виконкому щодо встановленого єдиного режиму роботи в місті:
— з 7-00 години до 22-00 години в осінньо-зимовий період;
— з 7-00 години до 23-00 години в весняно-літній період.

3. Рекомендувати Павлоградському ВП ГУНП України в Дніпропетровській області (Сердюк Д.І.) посилити контроль за дотриманням вищевказаним об’єктом ТОВ «АТБ-Маркет» (Шаповалова Н.А.) вимог даного рішення, інформувати виконком про правопорушення в роботі вищезазначених закладів для подальшого вжиття заходів згідно з діючим законодавством.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва Кусочкіну С.М., контроль — на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Радіонов О.М.

Міський голова                   А.О.Вершина