Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Про внесення змін до рішення виконкому від 26.12.2018р. № 934 «Про затвердження складу комісії, Положення про комісію з надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально — побутових проблем»

Март 11th, 2020 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___р. м.Павлоград №_________

Про внесення змін до рішення
виконкому від 26.12.2018р. № 934
«Про затвердження складу комісії,
Положення про комісію з надання
адресної матеріальної допомоги
громадянам міста на лікування
або на вирішення соціально — побутових проблем»

Згідно з ч.1 ст. 34, ч.1 ст.52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням міської ради від 07.08.2018р. № 1267-38/VII ”Про затвердження міської програми “Соціальний захист окремих категорій населення на 2019-2021 роки” (з урахуванням внесених змін) ”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести до рішення до рішення виконкому від 26.12.2018р. № 934
«Про затвердження складу комісії, Положення про комісію з надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально — побутових проблем» такі зміни:

Порядок надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально – побутових проблем викласти в новій редакції ( додається).

2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення Бобровницьку Л.В., контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліку О.О.

Міський голова А.О.Вершина

ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення виконкому “26” 12 2018р. № 934
( у редакції рішення
виконкому_________20__р. № ___ )
______

ПОРЯДОК

надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально – побутових проблем

1. Цей Порядок визначає механізм надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально – побутових проблем.

2. Допомога надається громадянам міста, які зареєстровані в м. Павлоград та потребують лікування або вирішення соціально – побутових проблем, але не більше 1 разу на рік згідно з Переліком документів необхідних для надання матеріальної допомоги.

3. Адресна матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових проблем або лікування надається за зверненнями громадян, середньомісячний сукупний дохід яких на члена сім’ї, за попередні 6 місяців, не перевищує розміру мінімальної заробітної плати на одну особу на місяць, але в окремих випадках надається громадянам, у яких дохід на члена сім’ї перевищує розмір мінімальної заробітної плати на одну особу, але на даний час вони опинилися в скрутному матеріальному становищі і не мають можливості самостійно оплатити довготривале лікування, операцію, онкозахворювання, не можуть подолати наслідки стихійного лиха, пожежі, вирішити соціально-побутові проблеми (при наданні підтверджуючих документів).

Допомога надається у розмірі, що не перевищує 2000 гривень.

4. Як виняток, ситуації, що стосуються здоров’я дітей, дорослих, які потребують матеріальної допомоги у збільшених розмірах, або ситуації, які склалися внаслідок стихійного лиха або пожежі ( повністю знищено житло заявника), комісія з надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально — побутових проблем має право на розгляд питання щодо збільшення суми матеріальної допомоги, але не більше 3000 гривень.

5. В окремих випадках, матеріальна допомога на вирішення соціально — побутових проблем ( на транспортні витрати) надається особам, які фактично здійснюють догляд за особами, які мають право на отримання персоналізованої електронної картки, затвердженої рішенням міської ради від 23.04.2019р. № 1604-49/VII « Про затвердження Програми «Автоматизована система обліку пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському автомобільному транспорті загального користування в м. Павлограді на 2019-2020 роки» ( з урахуванням внесених змін), але не можуть скористатися цим правом за станом здоров»я ( згідно з довідкою ЛКК особи, яка потребує постійного стороннього догляду).
Дохід особи, яка здійснює догляд не повинен перевищувати 2-ох прожиткових мінімумів відповідно до законодавства. Допомога надається у розмірі, що не перевищує 1000 грн. на рік згідно з рішенням комісії з надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста на лікування або на вирішення соціально — побутових проблем.

Комісія має право прийняти рішення про визначення претендента таким, який має право на отримання матеріальної допомоги на транспортні витрати в повному обсязі або на умовах часткового фінансування, у випадках, коли претендент за збігом обставин потрапив у скрутне матеріальне положення або в скрутні життєві обставини ( за станом здоров»я або з інших поважних причин), незалежно від доходу.

6. Для отримання допомоги необхідні такі документи:

— заява на ім’я міського голови;
— акт депутата міської ради про обстеження житлово-побутових умов для надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем (крім допомоги на лікування );
— довідка з місця проживання та склад сім’ї;
— довідки про доходи всіх членів сім’ї (розмір пенсії, заробітної плати та інше) за попередні 6 місяців;
— у випадку, коли хтось із членів сім’ї працездатного віку не працює – копію трудової книжки (3 сторінки) або довідку з центру зайнятості;
— для надання матеріальної допомоги на лікування – довідка лікувального закладу щодо потреби в лікуванні;
— копія паспорту (1,2,11 сторінки) заявника, копія реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера;
— для надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі, стихійного лиха, або іншої надзвичайної ситуації довідки, акти уповноважених органів;

1) для отримання допомоги ( на транспортні витрати) необхідні такі документи:

— заява на ім’я міського голови;
— довідки про доходи особи, яка здійснює догляд, за попередні 6 місяців;
— копія паспорту (1,2,11 сторінки) заявника, копія реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера;
— копія пільгового посвідчення;
— довідка ЛКК щодо потреби в постійному сторонньому догляді ( для надання матеріальної допомоги на транспортні витрати).

7. Відповідно до наданих документів комісія визначає розмір допомоги.

Начальник управління
соціального захисту населення Л.В.Бобровницька

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • Злагоджена робота комунальних підприємств міста
 • Пройшов перший етап засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 26.02.20 р. № 147 «Про затвердження складу Комісії, Положення про Комісію та Порядку надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку
 • Про забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян м. Павлограда на 2021 рік
 • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
 • Про надання матеріальної допомоги на поховання
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Шановні суб’єкти господарювання!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 15.01.2021 року
 • Шановні павлоградці! Виконком Павлоградської міської ради проводить вивчення громадської думки стосовно якості надання медичних послуг
 • Інформація щодо епідситуації в місті 14.01.2021 року
 • Ліквідація наслідків сніжної негоди
 • До уваги павлоградців!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 13.01.2021 року
 • конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку