Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Про затвердження складу конкурсної комісії, Порядку проведення конкурсу по визначенню проектів-переможців для співфінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та Порядку відшкодування з міського бюджету частини тіла кредиту за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків на впровадження енергоефективних заходів

Март 18th, 2019 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

П Р О Е К Т Р І Ш Е Н Н Я

р. м. Павлоград №________

Про затвердження складу конкурсної комісії,
Порядку проведення конкурсу по визначенню
проектів-переможців для співфінансування робіт
по капітальному ремонту житлового фонду
об’єднань співвласників багатоквартирних будинків
та Порядку відшкодування з міського бюджету
частини тіла кредиту за кредитами, залученими
об’єднаннями співвласників багатоквартирних
будинків на впровадження енергоефективних заходів

Відповідно до пп.1 п.а ч.1 ст. 30, ст. 40, ч. 1,2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 рішення міської ради від 16.12.2016 року №503-17/7 «Про внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2016 р. №170-7 /VII «Про затвердження Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Павлоград на 2016 – 2020 роки», з метою забезпечення сприятливих умов для створення і сталого функціонування об’єднань співвласників багатоквар-тирних будинків, зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів усіма категоріями споживачів через стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад конкурсної комісії по визначенню проектів-переможців для співфінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та розгляду заяв ОСББ на відшкодування з міського бюджету частини тіла кредиту за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків на впровадження енергоефективних заходів (додається).

2. Затвердити Положення про конкурсну комісію по визначенню проектів-переможців для співфінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та розгляду заяв ОСББ на відшкодування з міського бюджету частини тіла кредиту за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків на впровадження енергоефективних заходів (додається).

3. Затвердити Порядок проведення конкурсу по визначенню проектів- переможців об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі-ОСББ) для співфінансування з міського бюджету капітальних ремонтів житлового фонду (додається).

4. Затвердити Порядок відшкодування з міського бюджету частини тіла кредиту за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків на впровадження енергоефективних заходів (додається).

5. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 26.06.2018 р. №407 «Про затвердження складу конкурсної комісії, Порядку проведення конкурсу по визначенню проектів-переможців для співфінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та Порядку відшкодування з міського бюджету частини тіла кредиту за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків на впровадження енергоефективних заходів».

6. Управлінню комунального господарства та будівництва (Завгородній), як організатору конкурсу по визначенню проектів- переможців для співфінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, забезпечити прийом конкурсних документацій з 15.04.2019 р. до 15.05.2019 р. до 11-00 год. за адресою м. Павлоград, вул. Шевченко, 63 – Б каб. 8 Прийняті конкурсні пропозиції, разом з реєстром в термін до 13-30 год. 15.05.2018 р. передати конкурсній комісії для розгляду згідно з вимогами «Положення про конкурсну комісію по визначенню проектів-переможців для співфінансування робіт по капітальному ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та розгляду заяв ОСББ на відшкодування з міського бюджету частини тіла кредиту за кредитами, залученими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків на впровадження енергоефективних заходів».

7. Відділу з питань регіональної політики міської ради (Кашталян) здійснити оприлюднення даного рішення.

8. Координацію щодо виконання даного рішення покласти на начальника управління комунального господарства та будівництва Завгороднього А.Ю., контроль – на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Міський голова А.О.Вершина

Порядок відшкодування частини тіла кредиту

Порядок по капремонту

Склад комісії

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

afisha-201904

Останні надходження

 • Про відзначення в м.Павлограді Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у 2019 році
 • Фінансове управління міської ради інформує
 • Шановні земляки!
 • Вечір пам`яті Ганни Павлівни Світличної з нагоди 80-річчя з дня народження поетеси
 • Про проведення міського фестивалю — конкурсу вокального мистецтва м. Павлограда “Пісенний дивоцвіт — 2019”
 • Шановні суб’єкти господарювання!
 • Запрошуємо на традиційний фестиваль-ярмарок «Великий день» для єдності родини»!
 • До відома підприємств — експортерів м. Павлоград
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Звіт про виконання бюджету за І квартал 2019 року
 • Виконання бюджету за І квартал в розрізі бюджетних програм
 • Про підсумки виконання бюджету міста за І квартал 2019 року
 • Заряд енергії для юних павлоградців. Квест для учнів шкіл міста в рамках проведення Днів сталої енергії.
 • Про затвердження Порядку функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському автомобільному транспорті загального користування в місті Павлограді
 • Про навчання за підтримкою грантової програми GIZ