- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

Про затвердження висновку про вартість майна та погодження умов оренди нежитлового приміщення по вул.Степового Фронту,11

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

______________ м.Павлоград № _______

Про затвердження висновку про вартість майна
та погодження умов оренди
нежитлового приміщення по вул.Степового Фронту,11

Згідно з п.1 ч. “а” ст.29, п.1 та п.п.2 п.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішенням Павлоградської міської ради від 08.11.2011р. №323-14/VІ «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Павлограда », рішенням Павлоградської міської ради від 25.08.2011р. №259-11/VІ «Про надання повноважень щодо погодження умов оренди та орендодавців (із змінами)», розглянувши лист комунального підприємства «Управління ринками» від ********* , заява Директора ТОВ «ТБЦ Оптімус» Лісової О.О. від 11.07.2019 р.№ 01/11-07, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок про вартість об`єкта оцінки до звіту про незалежну оцінку вартості нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м.Павлоград, вул.С.Фронту,11, виконаний суб`єктом оціночної діяльності Бойковим С.В. (сертифікат №82/19 від 01.02.2019р., виданий Фондом державного майна України) станом на ******* (додається).
2. Погодити КП «Управління ринками» передачу в оренду нежитлового приміщення , загальною площею 221,6 кв.м. розташованого за адресою: м.Павлоград, вул. Степового Фронту 11 на умовах згідно з додатком.
3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора КП «Управління ринками» Леника О.М. контроль – на першого заступника міського голови Мовчана В.С.

Міський голова А.О.Вершина

Додаток
до рішення виконавчого комітету
_______ 2019р. № ________

Умови
передачі в оренду нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Павлоград, вул. Степового Фронту 11

1. Вартість об`єкта за незалежною оцінкою станом на ****** становить: *******
2. Напрямок використання: для розміщення підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.

3. Орендна ставка за використання нерухомого майна: 4%.

4. Орендна плата за базовий (***** 2019р.) місяць становить: ****** грн.,
без ПДВ.

5. Термін, на який буде укладатися договір оренди: 2 роки 11 місяців.

6. Договір оренди має відповідати Типовому договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) комунального майна, затвердженого рішенням Павлоградської міської ради.

Начальник управління комунального
господарства та будівництва А.Ю.Завгородній