Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Сентябрь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Корисна інформація

І Н Ф О Р М А Ц І Я про стан роботи щодо запобігання проявам корупції у виконавчих органах Павлоградської міської ради в 2015 році

Февраль 16th, 2016 Антикорупційні заходи Вывести на печать

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про стан роботи щодо запобігання проявам корупції
у виконавчих органах Павлоградської міської ради
в 2015 році

Робота щодо дотримання антикорупційного законодавства в виконавчих органах Павлоградської міської ради проводилася у відповідності із Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240 «Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки», постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 № 706, відповідно до Указу Президента України від 21.10.2011 № 1001 «Про національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки», розпорядження міського голови від 30.12.2014 року № 1122-к «Про затвердження Плану заходів з питань протидії проявам корупції на 2015 рік».
Пріоритетною в цьому напрямку залишається роз’яснювальна робота серед посадових осіб місцевого самоврядування та претендентів на заміщення вакантних посад.
У період оголошення конкурсів та приймання документів від кандидатів на заміщення вакантних посад відділом по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому надаються консультації щодо роз’яснення основних положень законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції». «Про запобігання корупції». Усі посадові особи місцевого самоврядування ознайомлені під підпис із спеціальними обмеженнями, пов’язаними із прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням, текстом Присяги, Загальними правилами поведінки. Посадовим особам постійно наголошується на дотриманні ними службової етики та належному виконанні посадових обов’язків, дотриманні нормативно-правових актів, посадових інструкцій, що підписуються в день прийняття особи на роботу.
Відповідно до ст. 56 Закону України «Про запобігання корупції» здійснюється спеціальна перевірка щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій місцевого самоврядування.
Згідно вимог чинного законодавства здійснюється інформування про наявність вакантних посад посадових осіб з метою впровадження прозорих механізмів обліку вакансій та їх заповнення.
Постійно опрацьовуються та вивчаються потреби у підвищенні кваліфікації посадових осіб.

Для здійснення фінансового контролю, на виконання ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ст. 13 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», у виконавчих органах міської ради проведена підготовча та організаційна робота по заповненню посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік. Працівниками відділу було проведено апаратне навчання з питань заповнення декларацій згідно вимог методичних рекомендацій затверджених Міністерством юстиції України «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування». Крім того, надавалися індивідуальні консультації під час заповнення декларацій. Після подання декларацій посадовими особами виконавчих органів Павлоградської міської ради, працівниками відділу здійснена їх перевірка та вжито заходи щодо усунення виявлених недоліків . З метою недопущення порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в частині фінансового контролю посадовими особами, відділом по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому Павлоградської міської ради 02.04.2015 р. у виконавчих органах міської ради здійснено перевірку щодо подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік. За результатами перевірки до правоохоронних органів надана відповідна інформація. Копії декларацій направлені до Державної фіскальної служби для здійснення їх перевірки.
Відділом по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому, сектором взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Павлоградської міської ради впродовж 2015 року проводиться робота щодо дотримання посадовими особами вимог законів України «Про запобігання корупції» та «Про службу в органах місцевого самоврядування». При прийнятті кандидатів на службу в органи місцевого самоврядування та під час підготовки кадрових облікових документів претендентів на заміщення вакантних посад здійснювався антикорупційний контроль. Так, особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті міської ради та її виконавчих органах, попереджалися про встановлені спеціальні обмеження, пов’язанні з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби, а також такі особи ознайомлювалися з вимогами щодо фінансового контролю та вимогами щодо врегулювання конфлікту інтересів. Під час проведення конкурсного відбору кандидати проходили перевірку на знання антикорупційного законодавства.
Під час проведення чергових заходів щодо запобігання проявам корупції у виконавчих органах Павлоградської міської ради був встановлений один факт порушення посадовою особою вимог статті 25 Закону України „Про запобігання корупції” („обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності”).

Згідно з річним планом проведення апаратних навчань з посадовими особами виконавчих органів Павлоградської міської ради щокварталу проводяться навчання з питань дотримання та застосування антикорупційного законодавства України.
З метою забезпечення прозорості антикорупційної діяльності міської влади на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради забезпечено доступ громадськості до нормативно-правових актів міської ради, її виконавчого комітету та міського голови для ознайомлення. Також на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради висвітлюється інформація щодо проведених заходів з питань запобігання та протидії корупції.
Відділом по роботі зі зверненнями громадян щомісяця проводиться аналіз звернень громадян, що надійшли на розгляд до Павлоградської міської ради, в тому числі й питань щодо порушення посадовими особами апарату міської ради та виконавчих органів міської ради вимог антикорупційного законодавства.
Згідно з розпорядженням міського голови від 12.01.2015 № 5-р «Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Павлоградської міської ради» у виконкомі Павлоградської міської ради функціонує «гаряча» телефонна лінія, на яку громадяни, за їх бажанням, можуть надати інформацію про факти вчинення корупційних діянь посадовими особами виконавчих органів міської ради. Передбачено надання безоплатної первинної правової допомоги громадськості з питань реалізації і захисту прав людини, зокрема антикорупційного законодавства.
При проведенні керівництвом міської ради прямих телефонних ліній та під час прийому громадян інформацій від громадян щодо неналежного виконання посадовими особами міської ради своїх повноважень, порушень антикорупційного законодавства не надходило.
Виконавчими органами Павлоградської міської ради протягом звітного періоду проводилася робота, спрямована на дотримання посадовими особами виконавчої дисципліни, Правил внутрішнього трудового розпорядку та Кодексу етики та службової поведінки посадових осіб виконавчих органів Павлоградської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 28.09.2012 року № 772.
Уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Павлоградської міської ради прийняли участь в 4 спеціальних семінарах щодо застосування антикорупційного законодавства.
Протягом звітного періоду уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради проведено 12 засідань, щомісяця підводяться підсумки виконання плану заходів з питань запобігання проявам корупції.
Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» систематично поповнюється та оновлюється рубрика «Запобігання проявам корупції» на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради.
З метою реалізації Закону України «Про очищення влади», згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, відповідно до розпорядження міського голови від 25.06.2015 року № 546-к «Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» відділом по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому міської ради протягом 2015 року підготовлені та направлені для перевірки, оприлюднені на веб-сайті міської ради інформації відносно 219 посадових осіб.
Результатом проведеної роботи по запобіганню проявів корупції в органах місцевого самоврядування є відсутність, станом на 31.12.2015 року інформації про випадки порушення антикорупційного законодавства посадовими особами виконавчого комітету Павлоградської міської ради.
У 2015 році до Павлоградської міської ради не надходило копій судових рішень про притягнення посадових осіб виконавчих органів міської ради до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією.
Стан дотримання антикорупційного законодавства, реалізації заходів, спрямованих на попередження негативних явищ, пов’язаних з проявами корупції, знаходяться на постійному контролі.

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • Інформує управління соціального захисту населення
 • Інформація щодо епідситуації по місту 26.09.2022 року
 • З Всеукраїнським днем дошкілля!
 • З днем машинобудівника України!
 • Компенсаційні виплати до пенсій: коли, кому і скільки
 • Продовжується видача продуктових наборів до Міжнародного дня людини похилого віку
 • Про погодження на видалення дерев
 • Інформація щодо епідситуації по місту 23.09.2022 року
 • Виконком від 19.09.2022р
 • Інформація щодо епідситуації по місту 22.09.2022 року
 • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
 • Продуктові набори для літніх людей
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2022 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради на 2022 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради на 2022 рік