Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Сентябрь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Корисна інформація

Інформація за 2016 рік

Январь 26th, 2017 Антикорупційні заходи Вывести на печать

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про стан роботи щодо запобігання проявам корупції
у виконавчих органах Павлоградської міської ради
у 2016 року

Робота щодо дотримання антикорупційного законодавства в виконавчих органах Павлоградської міської ради проводиться у відповідності із Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», Закону України «Про запобігання корупції», Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», постанови Кабінету міністрів України від 29.04.2015 року 3 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 – 2017 роки», постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 № 706, розпорядження голови Дніпропетровської ОДА від 24.02.2016 року № Р-73/0/3-16 «Про затвердження Антикорупційної програми Дніпропетровської обласної державної адміністрації на 2016 – 2017 роки», розпорядження Павлоградського міського голови від 30.12.2015 року № 1158-к «Про затвердження Плану заходів з питань протидії проявам корупції на 2016 рік».
Пріоритетною в цьому напрямку залишається роз’яснювальна робота серед посадових осіб місцевого самоврядування та претендентів на заміщення вакантних посад.
У період оголошення конкурсів та приймання документів від кандидатів на заміщення вакантних посад відділом по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому надаються консультації щодо роз’яснення основних положень законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції». «Про запобігання корупції». Усі посадові особи місцевого самоврядування ознайомлені під підпис із спеціальними обмеженнями, пов’язаними із прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням, текстом Присяги, Загальними правилами поведінки. Посадовим особам постійно наголошується на дотриманні ними службової етики та належному виконанні посадових обов’язків, дотриманні нормативно-правових актів, посадових інструкцій, що підписуються в день прийняття особи на роботу.
Відповідно до ст. 56 Закону України «Про запобігання корупції» здійснюється спеціальна перевірка щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконанням функцій місцевого самоврядування.
Згідно вимог чинного законодавства здійснюється інформування про наявність вакантних посад посадових осіб з метою впровадження прозорих механізмів обліку вакансій та їх заповнення.
Постійно опрацьовуються та вивчаються потреби у підвищенні кваліфікації посадових осіб.

Для здійснення фінансового контролю, на виконання ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ст. 13 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», у виконавчих органах міської ради проведена підготовча та організаційна робота по заповненню посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік. Працівниками відділу було проведено апаратне навчання з питань заповнення декларацій згідно вимог методичних рекомендацій затверджених Міністерством юстиції України «Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування». Крім того, надавалися індивідуальні консультації під час заповнення декларацій. Після подання декларацій посадовими особами виконавчих органів Павлоградської міської ради, працівниками відділу здійснена їх перевірка та вжито заходи щодо усунення виявлених недоліків . З метою недопущення порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в частині фінансового контролю посадовими особами, відділом по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому Павлоградської міської ради 02.04.2016 р. у виконавчих органах міської ради здійснено перевірку щодо подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік. Копії декларацій направлені до Державної фіскальної служби для здійснення їх перевірки.
Відділом по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому, сектором взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Павлоградської міської ради впродовж 2016 року проводилася робота щодо дотримання посадовими особами вимог законів України «Про запобігання корупції» та «Про службу в органах місцевого самоврядування». При прийнятті кандидатів на службу в органи місцевого самоврядування та під час підготовки кадрових облікових документів претендентів на заміщення вакантних посад здійснювався антикорупційний контроль. Так, особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті міської ради та її виконавчих органах, попереджалися про встановлені спеціальні обмеження, пов’язанні з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби, а також такі особи ознайомлювалися з вимогами щодо фінансового контролю та вимогами щодо врегулювання конфлікту інтересів. Під час проведення конкурсного відбору кандидати проходили перевірку на знання антикорупційного законодавства.
Під час проведення моніторингу дотримання законодавства щодо конфлікту інтересів серед посадових осіб виконавчих органів місцевого самоврядування фактів порушень не виявлено.
Згідно з річним планом проведення апаратних навчань з посадовими особами виконавчих органів Павлоградської міської ради щокварталу проводяться навчання з питань дотримання та застосування антикорупційного законодавства України (у 2016 році проведено 4 апаратні навчання, на яких розглядалися питання внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції», порядку заповнення та подання декларацій та інше).
З метою забезпечення прозорості антикорупційної діяльності міської влади на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради забезпечено доступ громадськості до нормативно-правових актів міської ради, її виконавчого комітету та міського голови для ознайомлення. Також на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради висвітлюється інформація щодо проведених заходів з питань запобігання та протидії корупції.
Відділом по роботі зі зверненнями громадян щомісяця проводиться аналіз звернень громадян, що надійшли на розгляд до Павлоградської міської ради, в тому числі й питань щодо порушення посадовими особами апарату міської ради та виконавчих органів міської ради вимог антикорупційного законодавства.
Згідно з розпорядженням міського голови від 06.01.2016 року № 9-р «Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Павлоградської міської ради» у виконкомі Павлоградської міської ради функціонує «гаряча» телефонна лінія, на яку громадяни, за їх бажанням, можуть надати інформацію про факти вчинення корупційних діянь посадовими особами виконавчих органів міської ради. Передбачено надання безоплатної первинної правової допомоги громадськості з питань реалізації і захисту прав людини, зокрема антикорупційного законодавства.
При проведенні керівництвом міської ради прямих телефонних ліній та під час прийому громадян інформацій від громадян щодо неналежного виконання посадовими особами міської ради своїх повноважень, порушень антикорупційного законодавства не надходило.
Виконавчими органами Павлоградської міської ради протягом звітного періоду проводилася робота, спрямована на дотримання посадовими особами виконавчої дисципліни, Правил внутрішнього трудового розпорядку та Кодексу етики та службової поведінки посадових осіб виконавчих органів Павлоградської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 28.09.2012 року № 772.
Уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Павлоградської міської ради прийняли участь в 4 спеціальних семінарах щодо застосування антикорупційного законодавства.
Протягом звітного періоду уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради проведено 6 засідань, щомісяця підводяться підсумки виконання плану заходів з питань запобігання проявам корупції.
Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» систематично поповнюється та оновлюється рубрика «Запобігання проявам корупції» на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради.

Реалізуючи вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації”, відповідні акти Президента України, Кабінету Міністрів України у виконавчому комітеті Павлоградської міської ради систематично здійснюється ряд заходів щодо підвищення рівня цієї роботи, в основі якої лежить, перш за все, уважне ставлення до розгляду запитів на інформацію, що подають запитувачі публічної інформації, а також проведення постійного аналізу.
З метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у виконавчому комітеті діє система обліку публічної інформації, на офіційному веб – сайті та в засобах масової інформації постійно оприлюднюється інформація, розпорядником якої є виконавчий комітет.
Своєчасно забезпечується оприлюднення на офіційному веб – сайті плану роботи виконкому, порядку денного засідань виконкому, проектів рішень виконкому, які потребують обговорення, прийнятих рішень виконкому та розпоряджень міського голови. Протягом 2016 року оприлюднено 95 проектів рішень виконкому, 250 рішень виконавчого комітету та 112 розпоряджень міського голови.
Протягом січня – грудня 2016 року до виконавчого комітету надійшло 166 запитів на отримання публічної інформації. Всі запити розглянуті у визначений законом термін. Задоволено – 121, задоволено частково – 7, розіслано за належністю, тому що виконавчий комітет не є розпорядником інформації — 25, відмовлено згідно з чинним законодавством — 13
Здійснюється системний моніторинг, аналіз, контроль за дотриманням вимог Закону України “ Про доступ до публічної інформації .”
Інформування населення про права громадян, передбачені Законом України “Про доступ до публічної інформації” , здійснюється за допомогою офіційного веб – сайту та міської суспільно – політичної газети “Західний Донбас” .
На виконання пункту 2 рішення сесії Павлоградської міської ради від 19.04.2016 р. № 166-7/VII «Про внесення змін до рішення сесії Павлоградської міської ради від 22.02.2016 № 116-5/VII «Про запровадження практики електронних закупівель за кошти міського, обласного, державного бюджетів, а також власних коштів виконавчих органів, комунальних підприємств та комунальних закладів Павлоградської міської ради» у період з 01.04.2016р. по 31.12.2016р. замовниками міста оголошено 562 закупівлю на очікувану вартість 40 954 489,63 грн., із них завершено 453 закупівлі та укладено договорів на суму 34 990 996,55грн., сума економія коштів склала 5 963 493,08грн. Із них виконавчим комітетом Павлоградської міської ради оголошено та проведено 13 закупівель (завершено -8 закупівель, сума економія коштів склала – 81 339,9грн., по 5 закупівлям — торги відмінені через відсутність пропозицій або не відбулися.
Результатом проведеної роботи по запобіганню проявів корупції в органах місцевого самоврядування є відсутність, станом на 31.12.2016 року інформації про випадки порушення антикорупційного законодавства посадовими особами виконавчого комітету Павлоградської міської ради.
Протягом 2016 року до Павлоградської міської ради не надходило копій судових рішень про притягнення посадових осіб виконавчих органів міської ради до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією.
Стан дотримання антикорупційного законодавства, реалізації заходів, спрямованих на попередження негативних явищ, пов’язаних з проявами корупції, знаходяться на постійному контролі.

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради О.М. Радіонов

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • Інформує управління соціального захисту населення
 • Інформація щодо епідситуації по місту 26.09.2022 року
 • З Всеукраїнським днем дошкілля!
 • З днем машинобудівника України!
 • Компенсаційні виплати до пенсій: коли, кому і скільки
 • Продовжується видача продуктових наборів до Міжнародного дня людини похилого віку
 • Про погодження на видалення дерев
 • Інформація щодо епідситуації по місту 23.09.2022 року
 • Виконком від 19.09.2022р
 • Інформація щодо епідситуації по місту 22.09.2022 року
 • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
 • Продуктові набори для літніх людей
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2022 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради на 2022 рік
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради на 2022 рік