Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

ІНФОРМАЦІЯ про стан роботи щодо запобігання проявам корупції у виконавчих органах Павлоградської міської ради в 2013 році

Январь 27th, 2014 Антикорупційні заходи Вывести на печать

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про стан роботи щодо запобігання проявам корупції
у виконавчих органах Павлоградської міської ради
в 2013 році

Протягом 2013 року виконавчими органами Павлоградської міської ради проведено певну роботу щодо запобігання проявам корупції.
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.12.2011 року № Р-938/0/3-11 щомісячно, за встановленою формою, надавалася узагальнена інформація щодо стану роботи у виконавчих органах міської ради спрямованої на виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
Впродовж 2013 року виконавчими органами міської ради опрацьовано 250 запитів від правоохоронних органів. Керівниками виконавчих органів міської ради на нарадах в колективах проведено 48 бесід на антикорупційні теми.
Для здійснення фінансового контролю, на виконання ст.12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ст.13 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», у виконавчих органах міської ради проведена підготовча та організаційна робота по заповненню посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік.
З метою недопущення порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в частині фінансового контролю посадовими особами організаційно-кадрового відділу Павлоградської міської ради 02.04.2013 року у виконавчих органах міської ради здійснено перевірку щодо подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік. Працівниками відділу було надано роз’яснення щодо вимог до заповнення декларацій та вжито заходів щодо усунення виявлених недоліків, а також рекомендовано в подальшому звертати увагу на порядок оформлення бланків декларацій згідно з вимогами примітки до декларації та наданими рекомендаціями.
Відповідно до розпорядження міського голови від 29.12.2012 року № 1054-к «Про затвердження кадрового резерву Павлоградської міської ради та її виконавчих органів на 2013 рік» проведено роботу щодо складання особистих річних планів особами, які зараховані до кадрового резерву, здійснено аналіз якісного складу кадрового резерву.
Організаційно-кадровим відділом Павлоградської міської ради впродовж року проводилася робота щодо дотримання посадовими особами вимог законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про службу в органах місцевого самоврядування». При прийнятті кандидатів на службу в органи місцевого самоврядування та під час підготовки кадрових облікових документів претендентів на заміщення вакантних посад здійснювався антикорупційний контроль. Так, особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті міської ради та її виконавчих органах попереджалися про встановлені спеціальні обмеження, пов’язанні з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби. Під час проведення конкурсного відбору кандидати складали іспит на знання антикорупційного законодавства.
Згідно з річним планом проведення апаратних навчань з посадовими особами виконавчих органів Павлоградської міської ради щокварталу проводяться навчання з питань дотримання та застосування антикорупційного законодавства України.
В 2013 році було забезпечено підготовку кадрових облікових документів 18 претендентів на заміщення вакантних посад. Організовано проведення спеціальної перевірки 16 кандидатів, які пройшли конкурсний відбір на заміщення вакантних посад. За результатами спеціальної перевірки фактів подання кандидатами підроблених документів або неправдивих відомостей не встановлено.
З метою забезпечення законного та ефективного використання бюджетних коштів, усунення виявлених ревізіями фінансових порушень, посилення внутрішнього господарського (управлінського) та внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів 18 січня 2011 року прийнято рішення виконавчого комітету міської ради № 216 «Про створення робочої групи щодо забезпечення ефективного функціонування внутрішнього фінансового контролю, усунення порушень чинного законодавства та запобігання і протидії проявам корупції у сфері використання бюджетних коштів».
З метою забезпечення прозорості антикорупційної діяльності міської влади з вжиття відповідних заходів на офіційному веб-сайті міської ради забезпечено доступ громадськості до проектів нормативно-правових актів міської ради, її виконавчого комітету та міського голови для ознайомлення.
Відділом по роботі зі зверненнями громадян щомісяця проводився аналіз звернень громадян, що надійшли на розгляд до Павлоградської міської ради, в тому числі й питань щодо порушення посадовими особами апарату міської ради та виконавчих органів міської ради вимог антикорупційного законодавства.
На звернення громадян, які надходили на розгляд до Павлоградської міської ради з урядової телефонної «гарячої» лінії та Контакт центру «Гаряча лінія Дмитра Колєснікова», здійснювалося оперативне реагування та своєчасне їх опрацювання. Усі звернення опрацьовано без порушення строків виконання.
Згідно з розпорядженням міського голови від 18.03.2013 року № 76-р «Про затвердження графіку особистого прийому громадян посадовими особами Павлоградської міської ради» у виконкомі Павлоградської міської ради функціонує «гаряча» телефонна лінія, на які громадяни, за їх бажанням, можуть надати інформацію про факти вчинення корупційних діянь посадовими особами виконавчих органів міської ради.
Передбачено надання безоплатної первинної правової допомоги громадськості з питань реалізації і захисту прав людини, зокрема антикорупційного законодавства.
При проведенні керівництвом міської ради прямих телефонних ліній та під час прийому громадян інформацій від громадян щодо неналежного виконання посадовими особами міської ради своїх повноважень, порушень антикорупційного законодавства не надходило.

У лютому 2013 року посадові особи виконавчих органів Павлоградської міської ради пройшли щорічне оцінювання виконання покладених на них обов’язків та завдань.
З метою підвищення ефективності діяльності посадових осіб місцевого самоврядування у Павлоградській міській раді з 17 по 24 грудня 2013 року була проведена чергова атестація посадових осіб місцевого самоврядування. Атестацію пройшли 157 посадових осіб місцевого самоврядування.
Виконавчими органами Павлоградської міської ради протягом звітного періоду проводилася робота, спрямована на дотримання посадовими особами виконавчої дисципліни, Правил внутрішнього трудового розпорядку та Кодексу етики та службової поведінки посадових осіб виконавчих органів Павлоградської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 28.09.2012 року № 772.
Сектором взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи міської ради, організаційно-кадровим відділом Павлоградської міської ради та юридичним відділом міської ради протягом 2013 року посадовим особам міської ради та її виконавчого комітету надавалися консультації з питань дотримання антикорупційного законодавства.
Протягом звітного періоду в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України підвищили кваліфікацію 15 посадових осіб виконавчих органів міської ради, в тому числі 6 посадових осіб за програмою тематичного короткотермінового семінару «Запобігання та протидія корупції в Україні».
У зв’язку з набранням у 2013 році чинності нової редакції ст. 12, 14, 21 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», якими висунуто нові вимоги до фінансового контролю та урегулювання конфлікту інтересів, що передбачає вжиття відповідних заходів, в листопаді 2013 року 4 посадові особи прийняли участь у навчальному семінарі за участю представників Дніпропетровської обласної колегії адвокатів та юридичних консультантів періодичного друкованого видання «Місцеве самоврядування» з питань щодо змін в антикорупційному законодавстві та особливостей взаємодії посадових осіб місцевого самоврядування з працівниками правоохоронних органів.
Показником ефективності роботи із здійснення заходів щодо запобігання проявам корупції в Павлоградській міської ради та її виконавчих органах у 2013 році є відсутність отриманих копій судових рішень про притягнення посадових осіб виконавчих органів місцевого самоврядування до кримінальної або адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення.

Сектор взаємодії з правоохоронними
органами та мобілізаційної роботи
Павлоградської міської ради

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді»
 • Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта — проєкту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді»
 • Про затвердження Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту
 • Про затвердження Порядку використання у 2024 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А7036 Міністерства оборони України)
 • Про затвердження Порядку використання у 2024 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А1302 Міністерства оборони України)
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2024 року № 326/0/3-24
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерева
 • До увагу здобувачі освіти, які мають посвідчення учасників бойових дій
 • Рішення 52сесії VIII скликання
 • День Української Державності
 • Шановні жителі Павлоградської теритріальної громади!
 • Про погодження річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання