- Офіційний сайт Павлограда - https://pavlogradmrada.dp.gov.ua -

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ – ЕКСПОРТЕРІВ

 

Дніпропетровська торгово-промислова палата у співпраці з програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розпочали новий проект підтримки регіональних експортерів, спрямований на надання безкоштовного доступу до платних пошукових баз даних, консультацій з експертними фахівцями щодо можливостей роботи на безкоштовних ресурсах, створених в допомогу бізнесу і експортерам, зокрема.
Проектом передбачені зустрічі з експортерами у п’яти містах Дніпропетровської області, під час яких планується презентація наявних у Дніпропетровської ТПП та інших організацій підтримки експорту доступних для бізнесу інструментів підтримки їх діяльності і корисних для роботи он-лайн ресурсів.
У місті Павлоград зустріч відбудеться 25 лютого 2020 року з 11.00 до 16.00 в приміщенні Центральної міської бібліотеки за адресою: вул.Центральна (кол. К.Маркса), буд. 67/4.
Пропонуємо суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють або бажають здійснювати експортні операції, взяти участь у вищевказаній зустрічі.
Проект програми зустрічі, наданий Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, за посиланням (Проект програми зустрічі ТПП)
Довідки за телефоном: 0508393623 – керівник Павлоградської групи експертів Дніпропетровської торгово-промислової палати Воєвода Олександр Володимирович.

Відділ з економічних питань виконавчого комітету Павлоградської міської ради