Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Январь 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

Пройшла чергова апаратна нарада

2 июля, 2019 Новини Вывести на печать

02.07.2019р. відбулася чергова апаратна нарада при міському голові. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів міської ради, керівники комунальних служб, держустанов та ЗМІ.

Анатолій Олексійович запропонував змінити формат проведення наради та заслуховувати на початку один з напрямків роботи більш детально з окресленням проблем та шляхів їх подолання.

Присутнім був представлений директор   КП «Павлограджитлосервіс» Перепечай Олександр Олександрович. Не зважаючи на результати конкурсу на управляючого компанією підприємство КП «Павлограджитлосервіс» буде продовжувати свою роботу, обслуговуючи гуртожитки міста, модульне містечко та вести  претензійну роботу з боржниками підприємства.

Далі було заслухано першого заступника міського голови Мовчана В.С., який доповів про першочергові заходи щодо підготовки міста до опалювального сезону 2019-2020 роки. Віталій Сергійович наголосив, що враховані ризики минулого року, щоб не допустити їх в поточному році. Особливу увагу було приділено заходам з оплати заборгованості за отримані послуги. Підприємства працюють над цим питанням та знаходять нові можливості. Також були позначені проблемні  об’єкти (ліцей та 4-та  міська лікарня), над  якими продовжується робота.

Анатолій Олексійович  підводячи підсумки зазначив, що робота проводиться, але питань ще дуже багато. Місту необхідно отримати номінацію на енергоносії.

Начальник фінансового управління доповіла, що за 6 місяців поточного року забезпечено перевиконання плану.

Начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області ознайомив присутніх з аналізом стану з пожежами, їх наслідками в місті (16 разів виїжджали на сміттєзвалище) і посилення заходів профілактики щодо недопущення загибелі та травмування людей внаслідок пожеж.

За даними Держстату Головного управління статистики у Дніпропетровській області середній вік населення Дніпропетровщини у 2018р. становив 41,8 років. Наше місто —  саме  молоде серед міст Дніпропетровської області (середній вік населення складає 41 рік) наголосив міський голова.

За результатами наради посадовцям  надані доручення для відпрацювання в межах  повноважень.

 




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про хід виконання програми «Реформування і розвитку житлово-комунального господарства та об’єктів благоустрою міста Павлоград на 2025-2027 роки» за 2025 рік
  • Виконком від 28.01.2026 р
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Павлоград
  • У бою за Україну загинули наші земляки
  • До уваги суб’єктів господарювання!
  • Про хід виконання програми «Щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Павлограда на 2024-2026 роки» за 2025 рік
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування
  • Про надання дозволу на списання службового автомобіля
  • Про хід виконання програми «Сприяння громадській активності у розвитку м. Павлоград на 2025-2028 роки» за 2025 рік