Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2023 рік

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2023 рік

Робота зі зверненнями громадян у виконавчих органах Павлоградської міської ради у 2023 році була спрямована на виконання вимог Конституції України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про звернення громадян”.
Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення виконавчим комітетом Павлоградської міської ради протягом 2023 року вжито ряд заходів:
питання “Про підсумки роботи зі зверненнями громадян” за 2022 рік та за перше півріччя 2023 року розглянуто на засіданні виконкому та прийняті відповідні рішення;
відповідно до затвердженого графіку, проведено дванадцять засідань постійно діючої комісії та дванадцять Днів контролю.
Протягом 2023 року до виконавчого комітету Павлоградської міської ради надійшло 8696 звернень громадян, що на 48% або на 2819 більше, ніж у 2022 році (5877 звернень). З них від контролюючих та інших органів надійшло 3043 звернень, зокрема: обласна державна адміністрація -28, обласна рада -2, урядова телефонна “гаряча лінія”- 558, “Гаряча лінія голови облдержадміністрації”- 2451, павлоградська окружна прокуратура – 1, Верховна Рада України – 1, апарат Верховної Ради України-2.
На «Гарячу лінію міського голови» надійшло 4127 звернень.
Незважаючи на військовий стан у поточному році відновлено особисті прийоми громадян.
Керівництвом виконавчого комітету Павлоградської міської ради із залученням відповідних спеціалістів комунальних підприємств та структурних підрозділів проведено 21 особистий прийом, на яких прийнято 112 павлоградців.
За характером основних питань, що порушували громадяни у зверненнях до виконкому міської ради, найбільш актуальними були питання соціального захисту населення – 53,3% (надання матеріальної та гуманітарної допомоги).
Особлива увага була приділена зверненням від сімей загиблих захисників України.
Велика кількість звернень стосувалась виплати коштів за програмою «Євідновлення» на відшкодування пошкодженого житла після ракетних ударів.
Також піднімались питання будівництва і ремонту доріг, освітлення, санітарної обрізки дерев, благоустрою прибудинкових територій, надання якісних житлово- комунальних послуг та оплата за них, землекористування та приватизації земельних ділянок, транспорту, охорони здоров’я, житлової політики. Найбільша кількість звернень стосовно отримання соціального житла надійшла від ВПО з районів, де ведуться активні бойові дії.
Протягом 2023 року до міського голови звернулося 35 городян зі словами подяки за надану допомогу у вирішенні порушених ними питань.
За звітний період на Веб-сайті оприлюднено 8 петицій, одна з них щодо ’’Перейменування вулиці у м. Павлоград на честь Воїна, який загинув під час виконання бойового завдання, земляка, старшого лейтенанта ГУР МО Логвиненка Владислава Віталійовича набрала 504 голоси і була винесена на розгляд сесії Павлоградської міської ради.
Згідно з розпорядженням міського голови від 18.07.2019р. № 581 «Про організацію роботи з питань оприлюднення та оновлення відкритих даних» відділом по роботі зі зверненнями громадян Павлоградської міської ради на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних щомісяця, в повному обсязі,
розміщуються і оновлюються відкриті дані стосовно електронних петицій та гарячих ліній. За 2023 рік розміщено 24 набори.
Населення міста постійно інформується про роботу виконавчого комітету зі зверненнями громадян на офіційному сайті Павлоградської міської ради.
Незважаючи на воєнний стан в країні, мешканці міста та переселенці з районів, де ведуться активні бойові дії, мали можливість щоденно звернутися до громадської приймальні виконкому для отримання вичерпної інформації з різнобічних питань.
Також, павлоградці та переселенці мали можливість звертатися до міської влади з будь-яким питанням за допомогою різних сучасних електронних сервісів: електронна пошта виконавчого комітету Павлоградської міської ради-info@pavlogradmrada.dp.gov.ua, офіційний сайт Павлоградської міської ради — https://pavlogradmrada.dp.gov.ua/napisat-pismo-mehru, платформа «Єдина система місцевих петицій» — https://petition.e-dem.ua/pavlograd
Робота зі зверненнями громадян і надалі залишається одним із пріоритетних напрямків виконавчих органів Павлоградської міської ради.

Начальник відділу по роботі
зі зверненнями громадян Наталія ПЛЮЩОВА

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • Актуальні грантові пропозиції
 • Про хід виконання програми «Про затвердження міської Програми поліпшення організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби на 2019 — 2023 роки» за 2023 рік
 • Про хід виконання програми «Про затвердження міської Програми територіальної оборони м. Павлограда на 2023 рік» за 1 півріччя 2023 ріку
 • Про хід виконання програми «Про затвердження міської Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території м. Павлоград на період 2021-2025 роки» за 2023 рік
 • Відбувся тренінг «Публічні виступи та медіа навички»
 • Вітання з Днем державної служби України
 • День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
 • Актуальні грантові пропозиції
 • До уваги суб’єктів господарювання сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства!
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.01.2021 р. № 84 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.04.2020р. №290 «Про утворення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води»
 • Про погодження КП «Павлоградтеплоенерго» ПМР річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії та затвердження питомих норм витрат теплової енергії на 1 м2 загальної площі для споживачів теплової енергії на період з 01.10.2024р. по 30.09.2025р.
 • Досвід українських муніципалітетів під час війни
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерева
 • Про погодження на видалення дерева