Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

Інтеркультурний Павлоград

Місто Павлоград в мережі інтеркультурних міст України з 2011 року, у жовтні 2016 року підписано Меморандум з Радою Європи. У 2018 році було пройдено оцінювання за Індексом Інтеркультурності. Напрямок «Створення сприятливого середовища для інтеркультурної інтеграції представників різних національностей (в рамках Програми «Інтеркультурні міста»)» входить до Концепції інтегрованого розвитку м. Павлограда на період до 2025 року.

ukraineКоординатор української мережі Інтеркультурних міст, експерт  ради Європи — Ксенія Хованова-Рубікондо.
Місцевий координатор  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Олена Олександрівна Шуліка.

За час  співпраці в даній програмі у місті були створені різноманітні проекти та ініціативи: Молодіжний центр “Позитивний Павлоград”, “Інтеркультурна вітальня”, кіноклуб “Вне проката”, реалізовано спільний  україно-шведський проект “Подолання стереотипів — запорука довіри та надії”. До проекту також придналися і “Євроклуб “Європа+” на базі ЗШ №17. Делегації м. Павлограда брали участь у форумах, семінарах, навчальних візитах тощо, організованих Радою Європи та містами української  інтеркультурної мережі.

У жовтні 2018 року Павлоград у рамках спільного Гранту з Радою Європи проводив  семінар щодо розробки ІСС Стратегії для міст української мережі та за участю експерта Ради Європи, координатора національної мережі інтеркультурних міст Ксенії Хованової-Рубікондо.             У 2020 році згідно з вимогами карантину за підтримки Ради Європи були організовані та проведені гутірка «Вплив економічної кризи після COVID-19 на життя національностей та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території м. Павлограда» та 4 тренінги з ІСС Компетентності в рамках реалізації міжконтинентального проекту «Впровадження та залучення культурного розмаїття на міжнародному рівні».

Для нашого міста, в якому мешкають представники більш ніж 30 національностей, дуже важливо враховувати ідентичність кожної нації та їх успішну інтеграцію в життя громади.  Представники  інших національностей входять до складу Павлоградської міської ради, Громадської та Молодіжної рад,   успішно реалізовують себе, як в професійному, так і в громадському та культурному житті громади.  Представники різних національних осередків є активними учасниками міських заходів, фестивалів, конкурсів, акцій  тощо. Однією з активних та яскравих практик плідної взаємодії є співпраця з ромською громадою. Традиційним щороку стало проведення  фестивалю до Міжнародного дня ромів,  фестивалю інтернаціональних культур у рамках відзначення Дня міста тощо.

Також одним із   напрямків  співпраці в Програмі «Інтеркультурні міста» є інтеграція  ВПО – переселенців із зони АТО, представники яких активно беруть участь у житті міста, ініціюючи  різноманітні програми та проекти. Так, на базі Павлоградської централізованої бібліотечної системи реалізовуються проекти:  «Відкритий простір» арт-територія «Всі свої» для соціальних, юридичних, культурних та освітніх заходів, а також надання юридичної та психологічної допомоги тимчасово переміщеним особам та їх дітям;   «Взаємодія  —  КРОК  ДО ДІЙ»,  «Ком’юніті-центр «Захоплені життям».

Протягом діяльності в Програмі «Інтеркультурні міста» відбулися поїздки з обміну досвідом до різних країн світу: Страсбург (Франція), Тенерифе (Іспанія), Люблін (Польща), Ботчирка (Швеція) тощо.

Успішна інтеграція кожної народності у життя міста, збереження ідентичності кожної національної культури, повага та толерантність один до одного і є запорука щасливої громади в європейському, світовому просторі.

  1. Візит експертів Ради Європи
  2. Зустріч учасників Програми Інтеркультурні міста м. Павлограда
  3. Кіноклуб «Вне проката»
  4. Меморандум Мережі Інтеркультурних міст України
  5. Молодіжний центр спілкування «Позитивний Павлоград»
  6. Проект Централізованої бібліотечної системи «Павлоград Інтеркультурний. Разом у майбутнє!»
  7. Презентація Павлоград — інтеркультурне місто
  8. Діалог культур
  9. Святкування Масляної у м. Павлограді
  10. У Павлограді вперше відбувся фестиваль «Підношення Фредеріку Шопену»
  11. Завдання на 21 століття для культури
  12. 21березня -Міжнародний День Боротьби за ліквідацію Расової Дискримінації
  13. Етно-фестиваль у Луцьку
  14. Участь у конференції «Міжнародна співпраця та партнерство в туризмі» в м. Одеса
  15. Зустріч-координаторів-Української-мережі-інтеркультурних-міст-у-Луцьку
  16. Участь-у-круглому-столі-«Міжконфесійні-відносини-фокус-на-проблематику-мусульманської-спільноти»
  17. Навчальний візит до Іспанії
  18. Зустріч з представниками місії ОБСЕ-OSCE
  19. Зустріч координаторів української мережі в Луцьку
  20. Робоча зустріч координаторів української мережі в Одесі
  21. Павлоград взяв участь у круглому столі до міжнародного дня корінних народів світу
  22. Тренінги з ІСС Компетенції
  23. У Павлограді пройшли тренінги з ІСС Компетенції
  24. Тренінг для Ініціативної групи матерів-переселенців(ВПО)
  25. Ланцюг дружби до Дня Соборності України
  26. ICC letter to the attention of the Mayors
  27. Letter to the Mayor of ICC City of Pavlohrad
  28. Звіт про роботу Мережі Інтеркультурних Міст України у 2020
  29. У Павлограді відбулася онлайн-конференція до Міжнародного дня ромів
  30. Участь представників Павлограда в онлайн вебінарі з анти дискримінації
  31. Заклади культури провели заходи до Дня Європи
  32. Флешмоб Все Україна
  33. Бібліотекарі міста реалізовують проєкт добра «Від серця до серця»
  34. Соціальний проєкт добра «Від серця до серця» в дії
  35. Бібліотекарі Павлограда реалізовують соціально-культурний проєкт «Бібліотека – місце добра та допомоги»

 

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • Актуальні грантові пропозиції
 • Про хід виконання програми «Про затвердження міської Програми поліпшення організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби на 2019 — 2023 роки» за 2023 рік
 • Про хід виконання програми «Про затвердження міської Програми територіальної оборони м. Павлограда на 2023 рік» за 1 півріччя 2023 ріку
 • Про хід виконання програми «Про затвердження міської Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території м. Павлоград на період 2021-2025 роки» за 2023 рік
 • Відбувся тренінг «Публічні виступи та медіа навички»
 • Вітання з Днем державної служби України
 • День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
 • Актуальні грантові пропозиції
 • До уваги суб’єктів господарювання сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства!
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.01.2021 р. № 84 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.04.2020р. №290 «Про утворення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води»
 • Про погодження КП «Павлоградтеплоенерго» ПМР річного плану виробництва, транспортування та постачання теплової енергії та затвердження питомих норм витрат теплової енергії на 1 м2 загальної площі для споживачів теплової енергії на період з 01.10.2024р. по 30.09.2025р.
 • Досвід українських муніципалітетів під час війни
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про погодження на видалення дерева
 • Про погодження на видалення дерева