Ноябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

ВИБОРЦЯМ ПРО ВИБОРИ

Сентябрь 12th, 2014 Облік виборців Вывести на печать

Виборець має право знати

22 лютого 2007 року прийнятий Закон України «Про Державний реєстр виборців».

1 жовтня 2007 року створено відділи ведення Державного реєстру виборців.

29 вересня 2009 року Центральна віборча комісія прийняла Постанову «137 «Про введення в експлуатацію автоматизованої інформаційно-телекомукаційної системи (АІТС) «Державний реєстр виборців», створений за новітніми передовими технологіями.

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

Щомісяця здійснюється поновлення бази даних реєстру на підставі відомостей, які подаються органу ведення Реєстру органами, закладами, установами, відповідно до Закону України “ Про Державний реєстр виборців”.

На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Крім того, спеціалістами відділу щоденно здійснюється візуальний та автоматизований контроль повноти і коректності персональних даних Державного реєстру виборців.

Найбільш   достовірний   результат дає безпосередня робота з виборцем.

На жаль, висока активність громадян спостерігається виключно під час виборчого процесу.

Нагадуємо, що кожен виборець має право звернутися до органу ведення Державного реєстру щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб,  виправлення недостовірних відомостей реєстру щодо себе чи інших осіб. Також, виборець має право отримувати інформацію про своє включення (не включення), отримувати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до реєстру, змінювати на час проведення виборів місце свого голосування.

В мережі інтернет створено та працює офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії, на якому  громадяни мають можливість вільно і повно скористатися інформацією з першоджерела про принципи й засади виборчих процесів, ознайомитися з результатами проведених виборів та референдумів,  публічною інформацією, з єдиним реєстром громадських формувань (політичні партії, благодійні організації, творчі спілки) та інше.

Також, на сайті є розділ «Державний  реєстр виборців», де розміщена актуальна інформація  щодо новин законодавства в сфері виборчих процесів, інформація  про органи Реєсту, відомості про кількість виборців, виборчі округи та дільниці, заплановані вибори тощо.

Цю інформацію розміщує Служба розпорядника Державного реєстру виборців. Робота з даного напрямку постійно удосконалюється.

Відбулись зміни у картографічному відображенні   виборчих дільниць.

Тепер можна бачити не тільки місця розташування дільничних виборчих комісій, а й території кожної виборчої дільниці, що утворені на постійній основі. Тобто можна знайти на карті дільницю з назвами вулиць, що до неї входять та подивитися місце розташування дільниці.

Для цього потрібно відвідати офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії, потім перейти на сторінку Державного реєстру виборців, далі — виборчі округи та дільниці у розрізі округів,  знайти Дніпропетровську область, округ № 36 та  номер цікавої для вас дільниці.

Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

На даний час через «Особистий кабінет виборця» можна отримати інформацію стосовно включення чи не включення до Державного реєстру виборців. В разі не включення необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди для того, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.

Ми чекаємо на вас за адресою:  м.Павлоград, вул. Соборна, буд.95 каб.115,118

Часи роботи:

понеділок — четверг з 8-00 до 17-00

п’ятниця  з 8-00 до 16-00
перерва з 12-00 до 13-00

Телефони: 20-90-15, 20-90-14

 

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
Павлоградського міськвиконкому                                                                          В. В. Гордєєва

 

Маєш право голосу? Перевір свої дані у
Державному реєстрі виборців!

В Україні в повному обсязі запроваджено Державний реєстр виборців. Основна мета Реєстру — це створення точних та якісних списків виборців для будь-яких виборів та референдумів, що проводяться в Україні.

З метою запобігання виникненню помилок та неточностей при складанні списків виборців для проведення будь-яких виборів, звертаємося до всіх виборців міста Павлоград із пропозицією уточнити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

Це можна зробити особисто, маючи при собі паспорт громадянина України. У випадку, якщо виборець не спроможний пересуватись самостійно, він може письмово уповноважити на таке звернення іншу особу.

Для цього Вам необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою:
вул. Соборна, буд 95, 1 поверх каб.115,118.

Графік роботи відділу: понеділок-четвер — з 8.00 до 17.00,
п’ятниця – з 8.00 до 16.00,
обідня перерва – з 12.00 до 13.00 год.
Довідки за тел. 20-90-15, 20-90-14.

Звертаємо Вашу увагу, що персональні дані громадян, включених до Державного реєстру виборців, є захищеними і тому інформація щодо змісту персональних даних за телефоном не надається.

Створення якісного Державного реєстру виборців
дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення,
обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довір и виборців до претендентів на обрання.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

    Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

Метою обробки персональних даних є -надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій особистий електронний кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього навіть не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ! Щоб за необхідністю уточнити питання щодо створення “Особистого кабінету виборця”, виправлення виявлених неточностей та інших питань, пов’язаних із Державним реєстром виборців, особисто завітайте до нас за адресою: м.Павлоград, вул. Соборна, 95 каб.115,118 (при  собі мати паспорт).

заява на включення

заява на зміну персональних даних

заява на зміну виборчої адреси

 

                                                                                    Начальник відділу ведення Державного
реєстру виборців Павлоградського міськвиконкому
В. В. Гордєєва

трансляції з web камер
Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

 • У місті продовжуються роботи з модернізації мереж зовнішнього освітлення
 • Інформація щодо епідситуації в місті 25.11.2020 року
 • Поліція слідкує за дотриманням карантинних вимог у Павлограді
 • У Павлограді проводиться санітарна обробка об’єктів благоустрою
 • Про присвоєння окремої адреси житловій квартирі
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 26.12.2018р. № 933 “Про затвердження складу комісії з питань надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем або лікування сім’ям з території південних та східних областей України“ ( з урахуванням внесених змін)
 • Інформація щодо епідситуації в місті 24.11.2020 року
 • Запрошуємо команди взяти участь у StartupBootcamp від Polish-Ukrainian Startup Bridge!
 • КП «Затишне місто» готове до зими
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Інформація щодо епідситуації в місті 23.11.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 22.11.2020 року
 • До уваги павлоградців!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 21.11.2020 року