Сентябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП м. Павлограда

Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг м. Павлограда

Адміністративні послуги, які надаються органами місцевого самоврядування:
1. Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.
2. Видача довідки про відповідність намірів замовника щодо місця розташування тимчасової споруди будівельним нормам.
3. Видача паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
4. Видача дозволу на розміщення пересувних споруд з надання послуг у сфері розваг та відпочинку.
5. Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки.
6. Надання містобудівних умов та обмежень .
7. Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
8. Приватизація житлового приміщення.
9. Надання дозволу на переоформлення договору найму жилого приміщення і будинках державного і громадського житлового фонду.
10. Взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
11. Взяття на соціальний квартирний облік осіб, які користуються правом на соціальне житло.
12. Видача ордера на службове жиле приміщення.
13. Надання громадянам житлової площі, що належить до комунальної власності.
14. Виключення житлового приміщення з числа службових.
15. Дозвіл на обмін жилих приміщень комунальної власності.
16. Зміна статусу житлового приміщення та визнання його житловою квартирою.
17. Довідка про перебування (неперебування) на квартирному обліку при міськвиконкомі за місцем проживання.
18. Довідка про участь у приватизації житла.
19. Видача дубліката свідоцтва на право власності на житло.
20. Дозвіл на реєстрацію громадян за місцем проживання у квартирах комунальної власності.
21. Приватизація комунального майна (в порядку викупу або продажу поза конкурсом).
22. Реєстрація місця проживання/перебування.
23. Зняття з реєстрації місця проживання/перебування.
24. Рішення міської ради про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.
25. Рішення міської ради про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність та користування (оренду).
26. Рішення міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
27. Рішення міської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність та користування (оренду).
28. Рішення міської ради про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянам для обслуговування житлового будинку.
29. Рішення міської ради про надання земельних ділянок громадянам для обслуговування житлового будинку та передача їх у власність (в оренду).
30. Рішення міської ради про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для обслуговування житлового будинку, гаражу, ведення особистого селянського господарства і садівництва та передачу їх у власність (в оренду).
31. Рішення міської ради про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для обслуговування житлового будинку, гаражу, ведення особистого селянського господарства і садівництва та передачу їх у власність (в оренду).
32. Рішення міської ради про припинення права користування земельними ділянками.
33. Рішення міської ради про поновлення терміну дії договорів оренди.
34. Рішення міської ради про внесення змін до договорів оренди.
35. Рішення міської ради про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту.
36. Рішення міської ради про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту та укладання договору строкового сервітуту.
37. Рішення міської ради про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж земельної ділянки із земель комунальної власності.
38. Рішення міської ради про надання у користування земельної ділянки, зареєстрованої в кадастрі, право власності на яку зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
39. Рішення міської ради про надання дозволу на розробку технічної документації щодо об’єднання/розподілу земельної ділянки.
40. Рішення міської ради про затвердження технічної документації щодо об’єднання/розподілу земельної ділянки.
41. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.
42. Видача дозволу (ордеру) на видалення зелених насаджень.
43. Видача архівної довідки, яка підтверджує заявнику певний юридичний статус або факт (крім генеалогічної).
44. Висновок про можливість бути усиновлювачем.
45. Встановлення за погодженням графіків роботи об”єктів торгівлі, побутових послуг та ресторанного господарства.
46. Державна реєстрація права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна.
47. Державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва, що підлягає приватизації
48.Державна реєстрація права власності на підставі договору іпотеки, що містить застереження про задоволення вимог іпотеко держателя шляхом набуття права власності на предмет іпотеки.
49.Державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва.
50,Державна реєстрація права власності на реконструйований об’єкт нерухомого майна (в тому числі в результаті переведення об’єкта нерухомого майна із житлового у нежитловий фонд або навпаки).
51.Державна реєстрація права власності на підставі рішення власника майна, уповноваженого ним органу про передачу об’єкта нерухомого майна з державної у комунальну власність чи з комунальної у державну власність або з приватної у державну чи комунальну власність.
52.Державна реєстрація похідних речових прав на земельні ділянки, право власності на які виникло та оформлено в установленому порядку до 01.01.2013р.
53.Державна реєстрація прав на земельні ділянки державної та комунальної власності.
54.Державна реєстрація права оренди на нерозділені (не витребувані) земельні ділянки.
55.Державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна державної або комунальної власності, будівництво якого завершено та право власності на який не зареєстровано до 01.01.2013р. за відсутності документа, що посвідчує набуття права державної або комунальної власності на такий об’єкт.
56. Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно.
57.Державна реєстрація прав на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках та збудовані до 05 серпня 1992 року.
58.Державна реєстрація права власності у зв’язку з поверненням майна у власність реабілітованим громадянам.
59.Державна реєстрація права власності у зв’зку з передачею у власність фізичним та юридичним особам майна у результаті припинення (ліквідації чи реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи).
60.Державна реєстрація права власності у зв’язку з передачею майна у власність юридичній особі як внесок (внесення майна до статутного (складеного) капіталу (статутного фонду), вступні, членські та цільові внески членів кооперативу тощо).
61.Державна реєстрація права власності у зв’язку з передачею майна у власність фізичних та юридичних особам, що вийшли із складу засновників (учасників) юридичної особи.
62.Державна реєстрація прав на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо), будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу.
63.Державна реєстрація права власності на сформовану земельну ділянку шляхом поділу або об’єднання раніше сформованих земельних ділянок.
64.Державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна, що створюється шляхом поділу (у тому числі у результаті виділення окремого об’єкта нерухомого майна із складу об’єкта нерухомого майна, що складається з двох або більше об’єктів, виділу частки або об’єднання кількох об’єктів.
65.Державна реєстрація права власності та інших речових прав на земельну ділянку, реєстрацію яких проведено до 01.01.2013р. відповідно до законодавства, що діяло на момент їх виникнення, у зв’язку із втратою, пошкодженням чи зіпсуванням відповідного державного акта на право власності чи постійного користування земельної ділянкою.
66.Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.
67.Державна реєстрація припинення права власності на об’єкт нерухомого майна, об’єкта незавершеного будівництва у зв’язку з його знищенням, відмовою власника від права власності.
68.Надання інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про осіб, які отримали відомості про зареєстровані права на нерухоме майно, що їм належить та обтяження таких прав.
69.Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
70.Державна реєстрація обтяження права на нерухоме майно.
71.Скасування запису у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
72.Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
73.Внесення запису про скасування державної реєстрації прав.
74.Внесення змін до записів до державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку зі зміною відомостей про нерухоме майно, право власності та суб’єкта цього права, інші речові права та суб’єкта цих прав, обтяження прав на нерухоме майно та суб’єкта цих прав, що містяться у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, які не пов’язані з проведенням державної реєстрації прав.
75. Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.
76.Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.
77.Державна реєстрація права власності на новозбудований або реконструйований об’єкт нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося з 1 січня 2013 р. із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу, особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб, відповідним кооперативом після прийняття об’єкта нерухомого майна в експлуатацію.
78.Видача персонального пільгового проїзного квитка.
79.Державна реєстрація юридичної особи, відокремленого підрозділу.
80.Державна реєстрація фізичної особи, яка має намір стати підприємцем.
81. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу та відокремлений підрозділ, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань.
82. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу — підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських об’єднань.
83. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.
84. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті злиття, приєднання, поділу або перетворення.
85. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою — підприємцем за її рішенням.
86.Включення до ЄДР відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року.
87.Включення до ЄДР відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року.
88.Включення до ЄДР відомостей про створення відокремленого підрозділу юридичної особи.
89.Включення до ЄДР відомостей про закриття відокремленого підрозділу юридичної особи.
90.Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.
91. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа.

Адміністративні послуги, що надаються органами державної влади:
103. Вклеювання до паспорту громадянина України фотокартки при досягненні 25-і 45- річного віку .
105. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
106. Надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем).
107. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації їз землеустрою.
108. Надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної за певним видом її цільового призначення (використання).
109. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової картки (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру.
110. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).
111. Надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
112. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення з видачею витягу.
113. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
114. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.
115. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту з видачею витягу.
116. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
117. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
118. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами з видачею витягу.
119. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.
120. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.
121. Надання Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
122. Реєстрація громадського об’єднання.
123. Прийняття повідомлення про утворення громадського об’єднання.
124. Видача дубліката оригіналу свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання та/або статуту.
125. Внесення до Реєстру громадських об’єднань відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання.
126. Прийняття повідомлення про зміни до статуту громадського об’єднання, зміни у складі керівних органів громадського об’єднання, зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, зміну місцезнаходження зареєстрованого громадського об’єднання.
127. Прийняття повідомлення про зміну найменування громадського об’єднання, мети (цілей), зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, утворене шляхом прийняття повідомлення про утворення.
128. Внесення до реєстру громадських об’єднань запису про рішення щодо саморозпуску або реорганізації громадського об’єднання, а також про припинення діяльності громадського об’єднання.

Секретар міської ради Є.В.Аматов

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • Про надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення
 • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
 • Про надання матеріальної допомоги на поховання
 • Про надання матеріальної допомоги на лікування
 • Павлоград відсвяткував 235 річницю
 • ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ МІСТА!
 • Про передачу нежитлового приміщення
 • Шановні павлоградці!
 • «Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання»
 • Пройшла нарада Української асоціації футболу та презентація проекту UEFA GROW
 • До уваги населення! Змінено місце проведення громадських слухать «Розгляд проекту детального плану території кварталу обмеженого вулицями: Караванченка, Ветеринарна, провулок Ветеринарний».
 • Про матеріальне заохочення голів квартальних комітетів
 • Пройшла чергова робоча нарада
 • Прапор на Алеї Слави
 • Про присвоєння окремих адрес частинам житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами