Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Август 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Вирішено питання фінансування утилізації твердого ракетного палива на Павлоградському хімічному заводі

Май 26th, 2020 Новини Вывести на печать

IMG_9868

Директор ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» Шиман Л.М. на сесії міської ради, яка відбулася 26 травня поточного року, проінформував депутатів про виділення коштів з резервного фонду Кабінету Міністрів України на продовження програми по утилізації твердого палива ракет МБР SS-24.

Він висловив вдячність міському голові та депутатам Павлоградської міської ради за підтримку та зазначив, що тільки спільними зусиллями вдалося вирішети таке важливе як для міста, так і для всієї України питання.            Леонід Миколайович розповів про плани щодо подальшої роботи підприємства та відповів на чисельні запитання депутатів.            Міський голова Вершина А.О. подякував за роботу та напередодні професійного свята Дня хіміка привітав колектив підприємства та вручив Шиману Л.М. вітальний лист.IMG_9871

 




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Відбувся традиційний освітянський діалог за участі міського голови Анатолія Вершини
  • Засідання Міської інвестиційної ради
  • Діти чекають патронатних батьків!
  • У бою за Україну загинув наш земляк ФЕДОТОВ Андрій
  • Виконком від 13.08.2025 р
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.01.2025 року № 33/0/3-25 “Про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах та організаціях Павлоградської територіальної громади у 2024 році та завдання щодо його поліпшення у 2025 році”
  • РАЗОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
  • Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 23.07.2025 № 1324/0/13-25 “Про утворення Міської інвестиційної ради при виконавчому комітеті Павлоградської міської радиˮ
  • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
  • Про реалізацію деревини дров’яної
  • Україна – на вершині світу!
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 25.09.2024 № 1182/0/3-24 «Про створення комісії по встановленню факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи або особами, які потребують постійного догляду»
  • Реабілітація дітей з інвалідністю
  • Про припинення права оперативного управління
  • Про затвердження Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Павлоградської міської територіальної громади на 2026-2028 роки