2728293031

Корисна інформація

Чемпіонат України з веслувального слалому

Август 31st, 2020 Новини Вывести на печать

Завершальними змаганнями літа, що минає 2020 року — став Чемпіонат України з веслувального слалому серед ДЮСШ, ШВСМ та клубів.

218 спортсменів — рекордна кількість учасників за той час, коли команда почала брати участь в змаганнях з гребного слалому. Чотири насичених дні для слалому і непростих для суддівської колегії, з якими вона гідно впоралася.

З 20 по 23 серпня діти з різних спортивних шкіл та клубів перевіряли свої сили виступаючи в Сумській області на річці Сейм, поблизу міста Путивль.

За медалі боролися на дистанціях «Слалом 1», «Командні гонки», «Слалом 2», «Слалом- спринт» в чотирьох класах судів — К1м, С1М, К1ж, С1ж.

Кожен день 23 спортсмена КБУ «ФСК ім.Шкуренк» виходили на дистанцію і боролися до сотих часток секунди за перемогу, і навіть якщо не потрапляли в призери, приносили бали в командний результат.         Призери Чемпіонату України в різних вікових групах з Павлограда вибороли  21 медаль стали:Григор’єва Олена — 4 золотаЛісовська Марія — 6 золотих і 1 срібна нагородиКобець Данило — золото і сріблоКодування Денис — 3 золота і 2 сріблаСимонова Анастасія — 2 золотих медалі і 1 бронзоваКосенко Антоніна — золотоКоманда дівчат стала кращою в класі суден 3хС1ж!Також в команду принесли бали: Старовойтов Артем, Ухтомський Ярослав, Мажара Іван, Мисик Євген, Мазурик Анастасія, Анцибор Ксенія, Янкин Андрій, Левченко Маргарита, Данченко Марія, Мірошниченко Михайло. За сумою балів ФСК ім.Шкуренко зайняло 3 загальнокомандне місце поступившись спортивним школам з Харкова та Вінниці.          Непогані результати показали діти, які вперше брали участь в Чемпіонаті України, а саме: Голкін Степан, Коновалов Єгор, Голкін Іван, Малкіна Кіра, Малкіна Поліна, Козаковська Софія, а Микита Коновалов виступав вже не перший раз і протримався в ТОП 5 на п’ятому місці всі дні.Ще у нашої команди в 2020 році залишилися 3 Чемпіонату України які пройдуть у вересні (Вінницька область) і жовтні (Миколаївська область).