Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Апаратна нарада

Июль 23rd, 2019 Новини Вывести на печать

23.07.2019р. відбулася чергова апаратна нарада при міському голові. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів міської ради, керівники комунальних служб, держустанов та ЗМІ.
Анатолій Олексійович констатував, що вибори до парламенту завершені, люди зробили свій вибір. Ми продовжуємо працювати над питаннями міста та підводити підсумки минулого тижня.
Одним із основних питань, яке було обговорено на нараді – питання стану виконання бюджету за перше півріччя 2019р. Заступник міського голови Пацко С.Г. доповіла, що:
— доходи загального фонду міського бюджету з урахуванням трансфертів за І півріччя 2019 року виконано на 105,3%;
— доходи загального фонду міського бюджету (без урахування офіційних трансфертів), або власні надходження виконано на 113,7% до планових показників, сума перевиконання становить 31 млн. 308 тис.грн.
З метою наповнення бюджету:
— постійно проводяться засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевого бюджету, на яких заслуховуються підприємства-боржники. В результаті проведеної роботи погашено податковий борг по платі за землю у сумі 6 млн. 338 тис.грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 487,3 тис.грн., екологічному податку – 159,7 тис.грн.;
— у результаті проведеної роботи комісії з визначення та відшкодування збитків внаслідок використання земельних ділянок з порушенням норм законодавства було встановлено збитків на загальну суму 20 млн.грн., оформлено відповідні акти, розрахунки збитків та повідомлення направлені землекористувачам для добровільного відшкодування збитків. За результатами роботи Комісії було укладено 3 додаткові угоди до договорів оренди земельних ділянок, що збільшить річну орендну плату на 1 млн.грн.
Далі міський голова інформував про закінчення роботи з відновлення ливневої каналізації по відведенню дощової води з вулиць Озерна, Світличної Ганни, Центральна. Роботи виконуються власними силами. Планується виконати такі роботи на вул.Кравченка та вул.Гагаріна.
Будуть виконані роботи (власними силами) по поточному ремонту пішохідної доріжки на мосту шляхопроводу на сел. «18 Вересня» з відновленням дощоприймальних решіток.
Заступник міського голови Пацко С.Г. повідомила, що з 01.08.2019р. обслуговувати багатоповерхові будинки (які обслуговувалися КП «Павлограджитлосервіс» та ПП «К-П-1») буде приватна компанія ТОВ «ТБЦ Оптімус» (переможець конкурсу на призначення управителя багатоквартирного будинку в м.Павлоград).
Головам ОСББ, які ще не уклали договори на постачання електроенергії треба прискорити цю роботу.
Під час наради керівники доповіли про проведену роботу за тиждень (звертаючи увагу на питання з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020р. та до нового навчального року), отримали доручення згідно зі своїми повноваженнями.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-932c284dc057c7504399607704d6f2b0-V

Останні надходження

 • Відділ з економічних питань повідомляє
 • Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2019 рік
 • Павлоградські рок-н-рольники — найкращі у світі!
 • До уваги павлоградців!
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • ОГОЛОШЕННЯ про намір передати в оренду об’єкт комунальної власності щодо якого надійшла заява
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про позачергову сесію
 • Тріо «Ластівка» на ювілеї Спілки письменників Дніпропетровщини
 • Працівників місцевого самоврядування привітали з професійним святом
 • ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА
 • Павлоград знову отримав нагороду Міністерства
 • Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
 • Вітання з Днем місцевого самоврядування
 • Виконання міського бюджету за листопад 2019 року
 • Шановні військовослужбовці, захисники України! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем Збройних Сил України