Сентябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

Апаратна нарада

Июль 23rd, 2019 Новини Вывести на печать

23.07.2019р. відбулася чергова апаратна нарада при міському голові. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів міської ради, керівники комунальних служб, держустанов та ЗМІ.
Анатолій Олексійович констатував, що вибори до парламенту завершені, люди зробили свій вибір. Ми продовжуємо працювати над питаннями міста та підводити підсумки минулого тижня.
Одним із основних питань, яке було обговорено на нараді – питання стану виконання бюджету за перше півріччя 2019р. Заступник міського голови Пацко С.Г. доповіла, що:
— доходи загального фонду міського бюджету з урахуванням трансфертів за І півріччя 2019 року виконано на 105,3%;
— доходи загального фонду міського бюджету (без урахування офіційних трансфертів), або власні надходження виконано на 113,7% до планових показників, сума перевиконання становить 31 млн. 308 тис.грн.
З метою наповнення бюджету:
— постійно проводяться засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевого бюджету, на яких заслуховуються підприємства-боржники. В результаті проведеної роботи погашено податковий борг по платі за землю у сумі 6 млн. 338 тис.грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 487,3 тис.грн., екологічному податку – 159,7 тис.грн.;
— у результаті проведеної роботи комісії з визначення та відшкодування збитків внаслідок використання земельних ділянок з порушенням норм законодавства було встановлено збитків на загальну суму 20 млн.грн., оформлено відповідні акти, розрахунки збитків та повідомлення направлені землекористувачам для добровільного відшкодування збитків. За результатами роботи Комісії було укладено 3 додаткові угоди до договорів оренди земельних ділянок, що збільшить річну орендну плату на 1 млн.грн.
Далі міський голова інформував про закінчення роботи з відновлення ливневої каналізації по відведенню дощової води з вулиць Озерна, Світличної Ганни, Центральна. Роботи виконуються власними силами. Планується виконати такі роботи на вул.Кравченка та вул.Гагаріна.
Будуть виконані роботи (власними силами) по поточному ремонту пішохідної доріжки на мосту шляхопроводу на сел. «18 Вересня» з відновленням дощоприймальних решіток.
Заступник міського голови Пацко С.Г. повідомила, що з 01.08.2019р. обслуговувати багатоповерхові будинки (які обслуговувалися КП «Павлограджитлосервіс» та ПП «К-П-1») буде приватна компанія ТОВ «ТБЦ Оптімус» (переможець конкурсу на призначення управителя багатоквартирного будинку в м.Павлоград).
Головам ОСББ, які ще не уклали договори на постачання електроенергії треба прискорити цю роботу.
Під час наради керівники доповіли про проведену роботу за тиждень (звертаючи увагу на питання з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020р. та до нового навчального року), отримали доручення згідно зі своїми повноваженнями.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • Павлоград відсвяткував 235 річницю
 • ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ МІСТА!
 • Про передачу нежитлового приміщення
 • Шановні павлоградці!
 • «Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання»
 • Пройшла нарада Української асоціації футболу та презентація проекту UEFA GROW
 • До уваги населення! Змінено місце проведення громадських слухать «Розгляд проекту детального плану території кварталу обмеженого вулицями: Караванченка, Ветеринарна, провулок Ветеринарний».
 • Про матеріальне заохочення голів квартальних комітетів
 • Пройшла чергова робоча нарада
 • Прапор на Алеї Слави
 • Про присвоєння окремих адрес частинам житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами
 • Про присвоєння окремих адрес житловим квартирам
 • Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Гімназії з інтернатним відділенням
 • Виконання міського бюджету за серпень 2019 року
 • Павлоградські дітлахи прийняли участь у ХІІІ Благодійному Фестивалі для дітей — сиріт «Мама+Я»