Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Март 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

АТ «Дніпропетровськгаз» закликає не перекривати крани та засувки газу

Март 4th, 2022 Новини Вывести на печать

АТ «Дніпропетровськгаз» закликає не перекривати крани та засувки газу на стояку біля будинків та під’їздів під час сигналу «Повітряна тривога». Це небезпечно!
Мешканці за відсутності газу, можуть залишити кран відкритим, а прилад ввімкненим. Якщо хтось зі споживачів блакитного палива забув вимкнути вдома газові прилади, при відновленні газопостачання є ймовірність виникнення пожежі, вибуху, або летальних випадків від отруєння чадним газом!
Звертаємо увагу, що під час повітряної тривоги (сирени), якщо ви знаходитеся у помешканні необхідно вчинити профілактичні заходи: закрити вікна, вимкнути всі електричні та нагрівальні прилади, перекрити газ у ВАШІЙ квартирі або приватному будинку.


































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Туберкульоз та заходи подолання
  • Про роботу архівного відділу за 2024 рік.
  • До уваги пільговиків!
  • Опитування ветеранів та ветеранок
  • Акція «Збережи первоцвіти – 2025»
  • Виконком від 12.03.2025 р
  • Про передачу матеріальних цінностей
  • Про надання грошової компенсації за придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти
  • Про передачу матеріальних цінностей
  • Про передачу матеріальних цінностей
  • Відбулася апаратна нарада
  • До уваги громадян!
  • Про підсумки роботи щодо впровадження та надання адміністративних послуг населенню м. Павлограда за 2024 рік
  • Про підсумки роботи щодо впровадження та надання адміністративних послуг населенню м. Павлограда за 2024 рік
  • Про внесення змін до фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2025 рік