Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Август 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Брифінг з міським головою

Май 3rd, 2018 Новини Вывести на печать

3 травня у Дитячому парку міський голова А.О.Вершина зустрівся з журналістами регіональних ЗМІ у форматі брифінгу. Анатолій Олексійович детально розповів про те, яким стане парк найближчим часом.

IMG_0146

За словами голови центральна частина міста, як обличчя людини, має завжди бути охайним та гарним. Тому парк став одним з тих об’єктів, який сьогодні перебуває у стані реконструкції.

Вид парку буде кардинально змінено та заповнений дитячими ігровими майданчиками, батутами й іншими елементами для дитячих розваг. Його територія розшириться та охопить теперішню пішохідну частину провулка Голубицького. Будуть зняті усі огорожі і тільки навколо дитячого містечка планується встановлення паркану.

Представником підрядної організації було зазначено, що конструкції нових ігрових комплексів значно відрізнятимуться від попередніх сучасним виглядом та відповідним матеріалом. Дитяче містечко буде мати спеціальне резинове покриття для більшої безпеки під час дитячих ігор.

IMG_0147

На території парку вже проведені роботи щодо облаштування зрошувальною системою та системою освітлення. Додатково будуть встановлюватися лавочки, висаджуватися дерева, кущі, квіти та газонна трава.

За словами Анатолія Олексійовича роботи мають закінчитися до 1 червня, однак, якщо буде необхідно дещо більше часу для якісного виконання робіт, то термін може бути подовженим.

У майбутньому Анатолій Олексійович бачить Павлоград з оновленою Соборною площею, яка буде викладена бруківкою та з новим сучасним фонтаном.

Відповідаючи на чисельні запитання представників ЗМІ, міський голова закликав керівників підприємств, підприємців та усіх небайдужих павлоградців  допомогти в облаштуванні парку ім. 1 Травня лавочками, яких на сьогоднішній день необхідно встановити майже 100 штук. Тож усі бажаючі можуть також стати учасниками процесу благоустрою рідного міста спільно з місцевою владою.

IMG_0155

У відповідь на запитання щодо  плавального басейну «Дельфін», Анатолій Олексійович розповів, що за рахунок обласного бюджету буде розроблено проект та  в майбутньому проведений ремонт будівлі.

На усі чисельні питання журналістів міський голова надавав вичерпні відповіді та коментарі.




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • У місті Павлограді продовжується реалізація проєкту «МІСТА ВЗАЄМНОСТІ: Інтеграція через міжкультурний діалог»
  • У Дніпропетровській області розпочинає працювати гуманітарна програма з відновлення у секторі сільського господарства від міжнародної християнської організації – благодійного фонду «Samaritan`s Purse»
  • Не паліть суху траву — бережіть екосистеми!
  • Відбулася апаратна нарада
  • Перелік захисних споруд м.Павлоград
  • Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами у місті ТОВ «Мост медіа комунікейшнз»
  • Звіт за І півріччя 2025 року
  • Про моніторинг основних показників фінансово-господарської діяльності підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади за І півріччя 2025 року
  • Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Павлоградської міської територіальної громади у 2025 році
  • Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Павлоградської міської територіальної громади у 2025 році
  • Про взяття на облік об`єкту нерухомого майна, що має ознаки безхазяйного, для подальшого набуття права комунальної власності
  • Як вберегтися від спеки?
  • Про передачу матеріальних цінностей
  • Напиши свою казку до Дня Незалежності України
  • Оголошення про вакантну посаду