Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Март 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Чергова 48 сесія Павлоградської міської ради.

21 марта, 2019 Новини Вывести на печать

Під головуванням міського голови А.О. Вершини 19 березня 2019 року пройшло пленарне засідання 48 сесії Павлоградської міської ради.
В засіданні взяли участь 27 депутатів, які розглянули ряд питань, пов’язаних із життєдіяльністю міста. Зокрема, рада прийняла Програму приватизації об`єктів комунальної власності територіальної громади м. Павлограда на 2019 рік, затвердила Положення про облік нерухомого безхазяйного майна та Порядок відчуження відумерлої спадщини, розглянула блок питань, пов’язаних з земельно-ринковими відносинами.
Емоційним та бурхливим виявився розгляд питання «Про використання червоно-чорного прапора на території міста Павлограда». Депутатами та присутніми висловлювались різні аргументи; голосування показало, що згоди дійти не вдалось – рішення прийнято не було. Міський голова А.О. Вершина закликав депутатів проводити роз’яснювальну роботу з населенням міста стосовно цього питання.
Всього за результатами роботи 48 сесії депутатами та міським головою було прийнято 44 рішення міської ради.
Наприкінці сесії депутати прийняли звернення до Прем’єр-міністра України та Міністра соціальної політики стосовно коефіцієнту перерахування страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві або профзахворювання.




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про створення постійної комісії з обстеження зелених насаджень міста Павлоград
  • Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію Павлоградській міській раді та її виконавчих органах
  • Оголошення про результати конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
  • Державна служба зайнятості компенсує бізнесу витрати
  • На захисті прав дітей!
  • «Рекламні та маркетингові послуги»: Лот №1 «Створення та розміщення постерів з нагоди свят та ювілейних дат»; Лот №2 «Створення та розміщення засобів з інформування громадськості»; Лот №3 «Послуги з підтримання належного естетичного вигляду площин білбордів», ДК 021:2015 «79340000-9»: Рекламні та маркетингові послуги, Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-011202-a.
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 26.11.2025 № 2110/0/3-25 “Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів виконавчого комітетуˮ
  • Робоча зустріч з фахівцями, які дотичні до роботи з дітьми
  • Про затвердження обґрунтування підстави здійснення закупівлі
  • Онлайн-зустріч Павлограда та Ронда-Кінон-Таф: крок до міжнародного партнерства
  • Звернення міського голови Анатолія Вершини до Міжнародного дня театру
  • У бою за Україну загинув наш земляк СЕЛЕЗНЬОВ Іван
  • Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, Лупирь Олені Іванівні
  • Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, Шелепову Сергію Івановичу
  • Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, Шинкоренко Лідії Яківні