Март 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Індустріальний парк «Павлоград»

Март 14th, 2019 Новини Вывести на печать

14 березня 2019 року під головуванням міського голови Вершини А.О. відбулася зустріч з питань реалізації інвестиційного проекту «Павлоградська ТЕЦ» в рамках впровадження Концепції створення індустріального парку « Павлоград». Ініціювала зустріч керуюча компанія індустріальним парком «Павлоград» Державне підприємство «Інвестиційно-інноваційний центр» з метою відпрацювання взаємодії та врахування соціальних потреб міської громади. В зустрічі прийняли участь представники Павлоградського району.
Концепція створення індустріального парку « Павлоград» розроблена з метою урегулювання питань щодо здійснення організаційних та технічних заходів спрямованих на створення, функціонування та розвиток Індустріального парку на території міста Павлоград та Павлоградського району Дніпропетровської області відповідно до Закону України „Про індустріальні парки”.
Створення індустріального парку передбачає щільну забудову відведеної земельної ділянки з облаштуванням сучасної інженерно-транспортної інфраструктури для розміщення на ній виробничих, складських та адміністративних приміщень
IMG_4503
Керуюча компанія Індустріального парку „Павлоград” виконуватиме відповідно до вимог чинного законодавства, бізнес-плану та концепції індустріального парку комплекс робіт і послуг з підготовки земельних ділянок, організації проектування, будівництва, реконструкції, ремонту та облаштування об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури чи інших об’єктів, а також ряд інших заходів організаційно-правового характеру в межах чинного законодавства з метою створення належних умов для здійснення учасниками господарської діяльності та забезпечення функціонування індустріального парку.
IMG_4517
На даний час ДП «Інвестиційно-інноваційний центр» співпрацює з виробничим підприємством ТОВ «ЕКО МОДУЛЬ-УКРАЇНА» щодо створення та реалізації інвестиційного проекту будівництва теплоелектроцентралі виробничою потужністю до 15,5 мВт/год електричної енергії, до 40 Гкал/год теплової енергії на території індустріального парку «Павлоград». Розбудова індустріального парку відіграє важливу роль у задоволенні потреб вітчизняних та іноземних інвестиційних компаній. Індустріальний парк «Павлоград» має регіональне значення і впливатиме на розвиток економіки Дніпропетровського регіону.
На зустрічі прийнято рішення про подальшу співпрацю.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-8d0756fa4eef00ee2aa817a0157bb584-V

Останні надходження

 • Конкурс малюнків «Безпечна праця очима дітей»
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Проведення круглого столу з представниками Павлоградського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.
 • Учні Мистецької школи №3 стали переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу «Весняна феєрія»
 • Про підсумки роботи житлово – комунального господарства в осінньо — зимовий період 2018-2019 року та заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.
 • Міський голова зустрівся з керівниками підприємств
 • ОГОЛОШЕННЯ про проведення ХІІ щорічного огляду-конкурсу стану охорони праці
 • Павлоградські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України з кікбоксингу
 • Міський голова зустрівся з головами ОССБ
 • Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи по виконанню капітального ремонту квартири інваліда війни 3 групи
 • Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи по виконанню капітального ремонту квартири інваліда війни 3 групи
 • Про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи по виконанню капітального ремонту житлового будинку інваліда війни 2 групи
 • Чергова 48 сесія Павлоградської міської ради.
 • Про погодження планів природоохоронних заходів
 • Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам