Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Май 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

На Соборній площі міста відбудеться традиційний святковий фейерверк

Сентябрь 18th, 2020 Новини Вывести на печать

Шановні павлоградці!

Доля  нашого міста – це багато складних і в той же час яскравих сторінок історії. Її писали  мужні, сильні, працьовиті люди, дійсні патріоти та гідні послідовники бойових та трудових традицій багатьох поколінь наших земляків.

Одна із трагічних сторінок історії міста – роки німецької окупації  в період Другої світової війни. З перших днів окупації в місті діяв підпільних рух, нескорені павлоградці вірили у перемогу і наближали її ціною свого життя. Сучасне покоління павлоградців може по праву пишатися  героїчним минулим своїх земляків.

Повне звільнення міста від німецько — фашистських загарбників відбулося 18 вересня 1943 року. Саме цей день став щорічним загальноміським святом — Днем міста.

На жаль, в цьому році, через карантин, святкування відбувається в обмеженому форматі. Але, незважаючи на це, 18 вересня  о 20 годині на Соборній площі міста відбудеться традиційний святковий фейерверк на честь визволителів Павлограда та сьогоднішніх захисників незалежності нашої держави.

Бажаю усім павлоградцям гарного настрою та нагадую про необхідність дотримуватись карантинних обмежень. Використовуйте засоби індивідуального захисту, не відвідуйте місця скупчення людей та дотримуйтесь соціальної дистанції.

З повагою міський голова   А.Вершина




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження