Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Сентябрь 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Новітній лабораторний комплекс для лікарні №1

Май 29th, 2020 Новини Вывести на печать

IMG_4975

IMG_4982

 

Сьогодні, 29 травня відбулась презентація новітнього лабораторного комплексу для проведення аналізів різної направленості, в якій взяв участь міський голова Вершина А.О., представники міської влади та громадськості. Комплекс розташовується на клінічній базі міської лікарні №1, його оснащено наступним сучасним обладнанням:IMG_4989

Аналізатор COBAS C311, для проведення біохімічних досліджень, який забезпечує високу якість результатів з використанням більш ніж 100 методик, включно з визначенням вмісту глікованого гемоглобіну, що покращить якість призначеної інсулінотерапії у хворих на цукровий діабет.

IMG_5019

IMG_5032

 

Пропускна здатність — до 300 тестів на годину з використанням методу фотометрії, 450 тестів/година тільки з використанням іоноселективних електродів.

Завантаження складає 108 проб на 42 методики одночасно.IMG_5041

Аналізатор COBAS E411 це повністю автоматизована система з можливістю безперервного дозавантаження зразків для аналізу. Автоматичне програмування методик з використанням штрих-коду, можливість виконання експрес-аналізу без переривання поточного процесу. Мається вбудована система моніторингу контролю якості, що забезпечує отримання достовірних результатів.

З його допомогою досліджуються: функції щитовидної залози, пухливі маркери, інфекційні захворювання в тому числі COVID-19, кісткові маркери, анемія, охорона материнства, гормони по фертильності.IMG_5081

Пропускна здатність — до 86 тестів  на годину.

Навантаження — 32 або 75 зразків одночасно, до 18 методик в годину.

Аналізатор сечі COBAS U411

Повна автоматизація та стандартизація, відмінна продуктивність обчислення, зберігання реальних зображень.

Пропускна здатність — 600 тестів на годину.

Слід зазначити, що подібних лабораторних комплексів в Дніпропетровській області мається всього чотири. Реалізація проекту стала можлива за підтримки міського голови Вершини А.О.

Впровадження даного проекту значно покращує якість та швидкість клінічних аналізів, які проводяться в закладі, дозволяє впровадити методики досліджень, які раніше не виконувались в комунальних медичних установах міста та складає гідну конкуренцію приватним лабораторіям.




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Вітання міського голови Анатолія Вершини з Днем фізичної культури та спорту України
  • Об’ява КП «Павлоградтеплоенерго»
  • Про початок та проходження опалювального сезону 2025-2026 років для будинків приватного сектору та в квартирах багатоквартирних будинків з індивідуальним газовим/електричним опаленням м. Павлограда
  • Реабілітації дітей з інвалідністю
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.08.2025р. № 1583/0/3-25
  • Про внесення змін до рішень виконавчого комітету міської ради
  • «Поточний ремонт дороги по вул. Дмитра Бочарникова в м.Павлоград», Ідентифікатор закупівлі: ID: UA-2025-09-10-013879-a
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.06.2025 року № 916/0/3-25 «Про затвердження потреби у фонді захисних споруд цивільного захисту Павлоградської міської територіальної громади»
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 12.03.2025 № 285/0/3-25 «Про затвердження Порядку встановлення муніципальної заохочувальної виплати (премії) медичним працівникам»
  • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2025 рік
  • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради на 2025 рік
  • Про міський конкурс літературної творчості «Герої рідної землі»
  • До УВАГИ опікуна та піклувальника повнолітньої недієздатної особи та особи, цивільна дієздатність якої обмежена
  • Про надання дозволу на улаштування розв’язки кільцевого типу  на вул.Івана Мазепи в районі будинків № 66а, №51, №71
  • Про погодження на видалення дерева