Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Підтримка молодіжного підприємництва

Октябрь 12th, 2018 Новини Вывести на печать

Молодь – це потужний людський ресурс. Підтримка молодих людей, їхнє залучення до активної участі в житті суспільства — це інвестиції в розвиток стратегічних ресурсів, як нашого міста, так і регіону в цілому.
Міська влада проводить дієві заходи та активно працює в напрямку розвитку молодіжного підприємництва в Павлограді.
На місцевому рівні для підтримки і розвитку підприємництва, в тому числі молодіжного, для забезпечення системи їх фінансової підтримки розроблено та діють:
— Програма сприяння розвитку та підтримки підприємництва.
— Концепція розвитку молодіжного підприємництва.
— Порядок надання гранту на підтримку молодіжного підприємництва переможцям конкурсу бізнес-проектів.
— Порядок часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

DSCN9655
Створюються сприятливі умови для підвищення освітнього рівня та зменшення рівня безробіття серед молоді, шляхом залучення її до підприємницької діяльності. Так, в рамках діючої Програми, Концепції розвитку молодіжного підприємництва та підписаного міським головою трьохстороннього меморандуму про співпрацю з ГО «Бізнес-клуб Павлоград» та Агентством професійного розвитку «Перспектива» на базі АПР «Перспектива» розроблено та проводяться безкоштовні навчальні програми для молоді та діючих підприємців. Мета навчальних програм — відібрати найбільш талановиту молодь, провести її навчання, допомогти їй в написанні та реалізації бізнес-проектів, а в подальшому, зрозуміти й, можливо, розробити більш чітку стратегію залучення молодих людей до підприємницької діяльності.

Так, 11 жовтня поточного року в приміщенні міськвиконкому відбулася зустріч зі студентами навчальних закладів міста: Павлоградського коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», КВНЗ «Павлоградський медичний коледж» ДОР» та Західнодонбаського інституту МАУП. На даній зустрічі заступник міського голови Пацко Світлана Григорівна розповіла присутнім про заходи, які проводяться міськвиконкомом в напрямку розвитку підприємництва в м.Павлограді, в тому числі молодіжного, а директор Агентства професійного розвитку «Перспектива» Абдулов Ринат Махмутович ознайомив з темами та графіком проведення навчань для підготовки до участі у конкурсі бізнес-проектів серед молоді нашого міста на отримання гранту з міського бюджету.

DSCN9662

Й вже з 16 жовтня п.р. розпочнеться для них навчальний процес з написання бізнес-проектів та підготовка їх до другого етапу конкурсу бізнес-проектів, який планується провести в листопаді місяці. На 2018 рік було заплановано два етапи конкурсу.
В квітні поточного року вже проведено перший етап конкурсу бізнес-проектів серед молоді міста, в якому прийняли участь шість претендентів. Конкурсним комітетом було визначено 3 кращих бізнес-проекти, переможцям яких буде надано грант з міського бюджету в розмірі по 10 000 гривень.

DSCN9088

Крім того в жовтні п.р. також розпочались безкоштовні навчальні курси за темами: «Основи бізнес–планування», «Бухгалтерський облік в малому бізнесі», «Комп’ютерні технології для підприємців» та ведеться набір на курси «Психологія підприємницької діяльності» і «Технологія створення сайту», що мають розпочатись в листопаді та грудні 2018р.
Навчання проводяться за підтримкою міського голови. Лекції читають кваліфіковані викладачі-практики Західнодонбаського інституту МАУП та АПР «Перспектива» за адресою: м.Павлоград, вул.Дніпровська,400/1 (район СШ №20). Після прослуховування навчальних курсів всі учасники отримають сертифікати пройдених навчальних програм. Кошти на проведення курсів виділяються з міського бюджету в рамках реалізації заходів міської «Програми сприяння розвитку та підтримки підприємництва в м. Павлоград на 2016-2018 роки».
Записатись на курси та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 95, к.317. Контактні тел.: (0563) 20-62-86, 095-2415641, 095-5673086 або на e-mail: torg317@ukr.net

Інформація надана відділом розвитку
споживчого ринку та підприємництва
Павлоградської міськради

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • У Павлограді відзначили переможців і номінантів конкурсу «Творче досягнення року — 2018»
 • Звіт про виконання міського бюджету м. Павлоград за 2018 рік
 • Попереджувальні заходи щодо кору.
 • Виконання бюджету в розрізі програм
 • Товариство GIZ запропонувало новий проект
 • ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!
 • Про затвердження фінансового плану КП «Аварійно-рятувально-водолазна станція» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградтеплоенерго» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про визнання нерухомого майна безхазяйним
 • Проекти рішень 47 сесії
 • Проекти рішень 46 сесії