Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Корисна інформація

Шановні пільговики!

Июль 17th, 2019 Новини Вывести на печать

Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради інформує, що з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Відповідно до ухваленого Урядом рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.
Увага! Пільговики самі вирішують, яку форму отримання пільг їм обрати: готівкову чи безготівкову.
Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через АТ «Ощадбанк».
Такий механізм розроблений для максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільги і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку. В такому випадку, пільговикам нікуди ходити не потрібно.
Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час.
У разі виникнення у пільговика, який отримує пільги у готівковій формі простроченої понад місяць (на дату надання інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів (340грн.), з наступного місяця пільговик переводиться на безготівкову форму виплати пільги.
Пільговики, яким надаватимуться пільги у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.
Пільговик повинен повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміну: складу сім’ї, характеристик житла, реквізитів паспорта громадянина України та документа, що підтверджує право на пільги, пільгової категорії, виду послуги, якою фактично користується, номеру мобільного телефону).
Суми пільг, виплачені надміру, внаслідок зловживань з боку пільговика підлягають поверненню до бюджету. У разі відмови пільговика добровільно повернути неправомірно отримані суми пільг питання про примусове стягнення вирішується в судовому порядку.
Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створення необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.
Про початок прийому заяв на отримання пільг у готівковій формі Управління інформуватиме пільговиків пізніше, через офіційний сайт Павлоградської міської ради та виконкому pavlogradmrada.dp.gov.ua, офіційну сторінку у фейсбуці @@usznpavlograd, а також регіональні ЗМІ.

Адміністрація Управління.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Про результати впровадження у 2019 році «Стратегії розвитку міста Павлоград на період до 2020 року».
 • Про погодження інвестиційної програми КП «Павлоградтеплоенерго» на 2020 рік
 • Екскурсія для учнів шкіл міста на павлоградське підприємство ТОВ «Молочний Дім» в рамках проведення Днів сталої енергії 2020.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Відбулась робоча зустріч директора Павлоградського міськрайцентру зайнятості Валентини Дробот з головою Юріївської районної державної адміністрації Юрієм Борисенко щодо послуг служби зайнятості роботодавцем.
 • 5-річний рубіж дії Закону України «Про пробацію»
 • Про затвердження висновку про вартість майна
 • Павлоградські вокалісти — знову серед кращих!
 • Про присвоєння адреси котельні мкр. „Північний“ № 1
 • Про коригування тарифів на централізоване водопостачання ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»
 • Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назви вулиці у „Садоводческом товариществе „Автомобилист“ робочих и служащих АТП-21261“
 • Про проведення громадських обговорень під час розгляду питань щодо присвоєння назв вулицям обслуговуючого кооперативу „Садівниче товариство „Золотой ранет“
 • Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами ПП «Рекламна група «Три на шість»
 • Правильний вибір професії – квиток у майбутнє
 • За ініціативи міського голови впроваджується інструмент безпосереднього впливу мешканців міста на бюджетну політику