Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

Шановні пільговики!

Июль 17th, 2019 Новини Вывести на печать

Управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради інформує, що з 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Відповідно до ухваленого Урядом рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.
Увага! Пільговики самі вирішують, яку форму отримання пільг їм обрати: готівкову чи безготівкову.
Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через АТ «Ощадбанк».
Такий механізм розроблений для максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільги і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку. В такому випадку, пільговикам нікуди ходити не потрібно.
Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», відкритий пільговиком. Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час.
У разі виникнення у пільговика, який отримує пільги у готівковій формі простроченої понад місяць (на дату надання інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів (340грн.), з наступного місяця пільговик переводиться на безготівкову форму виплати пільги.
Пільговики, яким надаватимуться пільги у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.
Пільговик повинен повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміну: складу сім’ї, характеристик житла, реквізитів паспорта громадянина України та документа, що підтверджує право на пільги, пільгової категорії, виду послуги, якою фактично користується, номеру мобільного телефону).
Суми пільг, виплачені надміру, внаслідок зловживань з боку пільговика підлягають поверненню до бюджету. У разі відмови пільговика добровільно повернути неправомірно отримані суми пільг питання про примусове стягнення вирішується в судовому порядку.
Впровадження цих механізмів має на меті поєднати максимальну зручність для громадян зі створення необхідних умов для розвитку прозорого та конкурентного ринку надання житлово-комунальних послуг.
Про початок прийому заяв на отримання пільг у готівковій формі Управління інформуватиме пільговиків пізніше, через офіційний сайт Павлоградської міської ради та виконкому pavlogradmrada.dp.gov.ua, офіційну сторінку у фейсбуці @@usznpavlograd, а також регіональні ЗМІ.

Адміністрація Управління.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • Незабаром свято Державного прапора України!
 • Шановні павлоградці! Підтримаємо петицію!
 • Виконком вiд 14.08.2019р.
 • Проекти 54 сесії
 • Про продовження терміну перебування
 • Про затвердження Порядку організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти м. Павлограда
 • Про надання ФОП Комар С.В. дозволу на розміщення зовнішньої реклами у місті
 • Павлоградські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України з веслувального слалому серед юніорів
 • Павлоградська міська рада повідомляє
 • До уваги мешканців міста!
 • У Павлограді пройшов ХIV відкритий фестиваль шахтарської авторської та популярної пісні «Мелодії шахтарської душі»
 • Про встановлення розміру плати за харчування дітей у закладах освіти Павлоградської міської ради з 01 вересня 2019 року
 • Про втрату чинності рішення виконкому від 14.12.2011 р. № 1094 «Про затвердження типового переліку послуг з утримання будинків і прибудинкової території, їх порядок та періодичність»
 • Про погодження на видалення дерев
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.05.2014р. № 304 «Про затвердження норм утворення побутових відходів на території м. Павлограда»