Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Май 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

Вакцинація — надійний захист від коронавірусу

Декабрь 16th, 2021 Новини Вывести на печать

              Пандемія  коронавірусної хвороби COVID-19   триває . За інформацією ВСП «Павлоградський районний відділ ДУ «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» найбільшої масштабності коронавірусна хвороба  COVID-19 в м.Павлограді досягла піку  третьої хвилі пандемії , пік зареєстровано в жовтні-листопаді 2021 року.

В жовтні-листопаді 2021 року зареєстровано понад 8,6 тисяч лабораторно підтверджених випадків COVID-19, що досягає 60% від  захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 з початку її реєстрації. Пандемія  коронавірусної хвороби COVID-19- це пандемія невакцинованих.

Коронавірусна хвороба COVID-19 небезпечна для всіх верст та вікових груп населення. Особливо небезпечна для осіб з хронічними захворюваннями, з низькою імунною системою, для працівників, що контактують з великою кількістю населення за професією.

Захист від   коронавірусної хвороби COVID-19 забезпечує  вакцинація , що створює захисний специфічний імунітет . Вакцинація від  COVID-19  складається з 2-х щеплень, тому дуже важливо зробити своєчасно друге щеплення від COVID-19, щоб отримати повну вакцинацію. Для тих, хто ще не зробив навіть перше щеплення від COVID-19, необхідно подбати про своє життя та своєчасно зробити щеплення .

Чергова хвиля  пандемії очікується найближчим часом вже в січні 2022 року, тому треба подбати про свою родину та близьких, підлеглих працівників, що обов’язково повинні отримати вакцинацію від COVID-19.

Вакцинація від COVID-19  проводиться у пунктах щеплень КНП «ЦПМСД м.Павлограда»ПМР, у Центрі масової вакцинації , що працює в міському культурно-дозвільницькому центрі «МИР» та мобільними бригадами , які виїжджають на підприємства міста.

Всього за весь період вакцинації від COVID-19 медичними працівниками Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда виконано 72530 щеплень. Одною дозою вакциновано 39137, дві дози отримали 33393 особи.

 




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Павлоградці вшанували жертв політичних репресій та жертв геноциду кримськотатарського народу
  • Вітання міського голови Анатолія ВЕРШИНИ з Міжнародним днем музеїв
  • День пам’яті жертв політичних репресій
  • Онлайн-зустріч в межах Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»
  • Управління соціального захисту населення інформує
  • Управління соціального захисту населення інформує: До уваги військовослужбовців, звільнених з полону
  • Про передачу матеріальних цінностей
  • Про взяття на облік об`єкту нерухомого майна, що має ознаки безхазяйного, для подальшого набуття права комунальної власності
  • Юні танцюристи здобули призові місця
  • Акція «Вишиванка в моєму серці» до Дня вишиванки
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 09.04.2025 № 443/0/3-24 «Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд»
  • Про скасування дозволів розміщення зовнішньої реклами у місті ТОВ «АТБ-маркет»
  • «Поточний ремонт дороги вул. Євгена Панченка в м. Павлоград», Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-14-003815-a
  • «Поточний ремонт дороги вул. Ватоліної в м. Павлоград», Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-15-001633-a
  • Міський голова привітав колектив музею з прийдешнім професійним святом